Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Problem z umowa - Norwegia

Czytali temat:
2 Posty
Martaccc
(Martaccc)
Wiking
Mam problem z pracodawcą, który nie jest norwegiem. Kilka miesięcy proszę go o umowę, on natomiast mnie zbywa. Gdy mówię mu ze kończę prace, bo nie chce pracować na czarno to on mówi ze przecież nie pracuje na czarno, bo on płaci za mnie podatek. Pytanie jak sprawdzić czy rzeczywiście płaci ten podatek i czy jeśli bym przestała teraz pracować (pracuje 7 miesięcy) to czy mogę ubiegać się o zasiłek, skoro nie mialam umowy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów
Milka ...
(milka_milka)
Stały Bywalec
Martaccc napisał:
Mam problem z pracodawcą, który nie jest norwegiem. Kilka miesięcy proszę go o umowę, on natomiast mnie zbywa. Gdy mówię mu ze kończę prace, bo nie chce pracować na czarno to on mówi ze przecież nie pracuje na czarno, bo on płaci za mnie podatek. Pytanie jak sprawdzić czy rzeczywiście płaci ten podatek i czy jeśli bym przestała teraz pracować (pracuje 7 miesięcy) to czy mogę ubiegać się o zasiłek, skoro nie mialam umowy?

popros o lønnslipp, jesli nie bedzie chcial wydac, zadzwon do arbeidstilsynet we wtorek i poinformuj o swoim problemie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(legolas)
Wiking
Na twojej stronie NAV mozesz sprawdzic czy odprowadzil podatek, i po sprawie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
bez umowy pracujesz na czarno i podatek nie jest odprowadzany, sprawdzic mozesz to jedynie w Kemnerkontor 1 marca 2016 roku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Martaccc
(Martaccc)
Wiking
legolas napisał:
Na twojej stronie NAV mozesz sprawdzic czy odprowadzil podatek, i po sprawie



W jaki sposób to sprawdzić? Z góry dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok