Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
na sprzedaz musisz miec kase fiskalna i ksiegowa oran nadzor skarbowy rewizor podatek to 40% platne zaliczkami 4 razy w roku , VAT 25% platne 6 razy w roku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów

(Darej1234)
Wiking
moze by sie oplacalo, zalezy ile bym tych grzybow nazbieral, a ludzie tam kupuja ogolnie czy nie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 30  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
napisał:
Darej1234 napisał:
pozatym szybciej zbieram recznie bez zadnego sprzetu, jestem pewny ze nawet z dwoma grzebieniami bys ze mna nie wygral, bylem juz zagranica i jak mi dawali polaka do pary to max 3 dni ze mna wytszymywali , robilem zawsze od 2 do 4 razy szybciej niz oni i nie mieli szans, nie ma na mnie godnego pszeciwnika
dokładnie

czyli robiles 4 x wiecej za ta sama stawke w konczowym efekcie zarobiles 4 razy mniej
w norwegi nie potrzeba ludzi co zawyzaja norme
tu sie pracuje nie zapierdala

ps. jasta ma nowe konto
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów

(Darej1234)
Wiking
co z tym pokojem ?jaka cena?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 28  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów

(Darej1234)
Wiking
moze byc,ale za ile? praca tez bedzie na tej budowie czy narazie tylko pokoj?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 213  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
a co sie w ogole stało z GABRIELEM ? kiedys pisalismy na priv ze szukal pracy ale co dalej to nie wiem

Ten typ z bilardem to na 120 % jakies nowe konto kogos co lubi pisac na tym forum zbyt bardzo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów

(Darej1234)
Wiking
kto to ten gabriel?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 36  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
6e6 napisał:
a co sie w ogole stało z GABRIELEM ? kiedys pisalismy na priv ze szukal pracy ale co dalej to nie wiem

Ten typ z bilardem to na 120 % jakies nowe konto kogos co lubi pisac na tym forum zbyt bardzo


Protestował i uciekł? Kiedyś. Nim ma priv rozmawialiśmy, mówił, zdążyła pracy. Po tej rozmowie posypały sie bany, Gabriel zaczął protesty, optimus zakładał kilka kont dziennie i cisza...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów

(Darej1234)
Wiking
to ty napisz do mnie bo nie mam odwagi pierwszy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 42  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Darej1234 napisał:
kto to ten gabriel?

Gabriel, hebr. גַּבְרִיאֵל ġabrīēl, grec. Γαβριήλ, arab. جبريل Dżibril, Dżabra`il„Bóg jest moją siłą”, „mąż Boży” albo „wojownik Boży”, cs. Archanhieł Hawriił) – w tradycji chrześcijańskiej, judaistycznej i islamskiej jeden z najwyższych rangą aniołów. Jest aniołem zwiastowania, zmartwychwstania, miłosierdzia, kary, śmierci i objawienia. Obok Michała i Rafała (Rafaela) jest jednym z trzech znanych z imienia aniołów, występujących w Starym Testamencie. Gabriel sprawuje władzę nad rajem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok