Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(2167 niezalogowanych)
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
oppenheimer napisał:
Joseph a w ostatniej wypowiedzi to wogole o co Ci chodzi?

Babsko zaprzecza samo sobie, twierdzi że dziecku można przyłożyć jak nie daje sobie z nim rady, ale babie to już nie bo to karalne. Myslenie kalego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
262 Posty

(oppenheimer)
Stały Bywalec
Jedno i drugie jest karalne ale Kobita troche bardziej kumata niz dziecko Sa inne srodki Ja nie mowie ze dziecko powinno sie bic Bic to za duzo powiedziane Chodzi o klapsa Ale smieszy mnie jak ktos mowi ze w zyciu nie uderzyl dziecka Ok matka moze i nie ale ojciec tak albo na odwrot
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
oppenheimer napisał:
smieszy mnie jak ktos mowi ze w zyciu nie uderzyl dziecka Ok matka moze i nie ale ojciec tak albo na odwrot
Nie kazdy ma takich rodzicow jak ty. Podobno zachowania wynosi sie z domu.

Ogolnie to ta dyskusja z toba jest kompletnia jalowa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
262 Posty

(oppenheimer)
Stały Bywalec
Kiedy ja bylem dzieckiem nie tylko rodzice karcili dzieci w ten sposob. Nauczyciele tez i masz teraz porownanie Nie da sie juz normalnie porozmawiac z gimbusami a dlaczego? Bo wychowuja je takie matki jak Ty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,16467352...biec_.html?piano_d=1
Bójki i pobicia z udziałem nastolatków były i są nadal zjawiskiem spotykanym w szkołach w Polsce i na całym świecie. Nie sposób mu zapobiec - uzasadnił sąd
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
oppenheimer napisał:
Jedno i drugie jest karalne ale Kobita troche bardziej kumata niz dziecko Sa inne srodki Ja nie mowie ze dziecko powinno sie bic Bic to za duzo powiedziane Chodzi o klapsa Ale smieszy mnie jak ktos mowi ze w zyciu nie uderzyl dziecka Ok matka moze i nie ale ojciec tak albo na odwrot

A mnie na przyklad ciekawi, dlaczego tylko dziecku wskazane jest (wedlug Ciebie i Tobie podobnym!) przylozyc w dupe klapsa ? Dlaczego nie zonie, mezowi, sasiadowi, podwladnemu ? Hæ? Jesli maja inne zdanie niz Ty, jesli nie zgadzaja sie z Toba, albo Cie zdenerwuja, to im chyba tez mozna przylozyc w dupe? Inaczej jak z nimi rozwiazywac problemy ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Lindemans napisał:
oppenheimer napisał:
Jedno i drugie jest karalne ale Kobita troche bardziej kumata niz dziecko Sa inne srodki Ja nie mowie ze dziecko powinno sie bic Bic to za duzo powiedziane Chodzi o klapsa Ale smieszy mnie jak ktos mowi ze w zyciu nie uderzyl dziecka Ok matka moze i nie ale ojciec tak albo na odwrot

A mnie na przyklad ciekawi, dlaczego tylko dziecku wskazane jest (wedlug Ciebie i Tobie podobnym!) przylozyc w dupe klapsa ? Dlaczego nie zonie, mezowi, sasiadowi, podwladnemu ? Hæ? Jesli maja inne zdanie niz Ty, jesli nie zgadzaja sie z Toba, albo Cie zdenerwuja, to im chyba tez mozna przylozyc w dupe? Inaczej jak z nimi rozwiazywac problemy ?

raz dwa trzy by odpowiedział, bo wie
ale uważa, że poziom za niski na tym forum, to nie będzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
oppenheimer napisał:
Jedno i drugie jest karalne ale Kobita troche bardziej kumata niz dziecko Sa inne srodki Ja nie mowie ze dziecko powinno sie bic Bic to za duzo powiedziane Chodzi o klapsa Ale smieszy mnie jak ktos mowi ze w zyciu nie uderzyl dziecka Ok matka moze i nie ale ojciec tak albo na odwrota jak twoje dziecko reaguje na "klapsa"? płacze czy sie smieje? bo moje sie smieje... pewnie dlatego ze nie mam sumienia przypie...lić tak jak ty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok