Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Gdzie można zrobić USG piersi w Oslo?? - Norwegia

Czytali temat:
Karol Pitek Eveline Cake Aleksandra Bidyńska Danuta Skwara Nikolai Stefani Monikka1 Magdalen@ MARLO Karolina Zając Agnieszka K fresa411 Kasia19933 (5628 niezalogowanych)
4 Posty
Aneta Garbula
(Lidka80)
Wiking
Witam,

pilnie potrzebuję zrobić badanie usg piersi, czy ktoś mógłby poradzić mi gdzie mogę się udać i jakie ewentualnie związane są z tym badaniem koszty. Nie mam skierowania od lekarza , więc nie wiem czy to nie będzie przeszkoda...
Z góry dziękuję za pomoc.
Lidka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów

(pluto20)
Stały Bywalec
Idz do swojego lekarza rodzinnego i popros o skierowanie,dostaniesz tez wykaz punktow gdzie takie badanie sie odbywa. Wybierzesz sobie najblizsze swojego zamieszkania...ze skierowaniem takie badanie jest o wiele tansze niz bez ale za to trzeba czekac na termin....Curato Røntgen AS to jedno z miejsc gdzie mozna robic badania...mieszcza sie w kilku miejscach w miescie. www.curato.no

Ze skierowaniem od lekarza rodziennego placisz symbolicznie 150-200 kr.

Mozesz tez zglosic sie do centrum prywatnego np. ci sa dobrzy www.volvat.no I zalatwisz to duszo szybciej , ale tez zaplacisz, choc nie wiem ile.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Aneta Garbula
(Lidka80)
Wiking
Dziękuje za informację, problem w tym że ja nie mam tu swojego lekarza i potrzebuję tzw. prywatnej konsultacji. Jestem tu z wizytą... Czy są tu jakieś prywatne gabinety gdzie mogę to załatwić bez zbędnych formalności ?
Pozdr.
Lidka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów

(pluto20)
Stały Bywalec
Mozesz tez zglosic sie do centrum prywatnego np. ci sa dobrzy www.volvat.no I zalatwisz to duzo szybciej , ale tez zaplacisz, choc nie wiem ile.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Aneta Garbula
(Lidka80)
Wiking
Serdeczne dzięki za pomoc !

Pozdr.
L
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów

(pluto20)
Stały Bywalec
Nie ma za co
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
jeśli masz SKYPE to ja mogę te twoje piersi obejrzeć i ocenić najszybciej jak to tylko możliwe
pisz na priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
jasta102 napisał:
jeśli masz SKYPE to ja mogę te twoje piersi obejrzeć i ocenić najszybciej jak to tylko możliwe
pisz na priv

stary zboczeniec..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów
Karolina Zając
(KarolinaZajac)
Początkujący
Byłam na mammografi rok temu i badanie ok .
Nie bolało mnie prawie wcale . Był młody pan i bardzo delikatnie zrobił badanie.
Pewnie zależy jak robione jest badanie . Ja się bałam iść ale okazało się że niema czego .
Ale wiem że panie narzekają że jest bolesne badanie .

Jeśli chcielibyście zapisać się do lekarza w Polsce i tam też zrobić odpowiednie badania, polecam tę przychodnię w Skawinie:
rcmskawina.pl/cennik/

Na stronie jest cennik.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok