Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

64 Posty

(Manitou)
Początkujący
bojfraoszlo napisał:...dziwne to wszystko
...ale twierdzil przeciez ,ze mala kwota

Cóż różnie to bywa w tych sprawach, ja li tylko z urlopowego lenistwa, nie mam chęci grzebać w zakładkach, by znaleźć konkretną satysfakcjonującą odpowiedź.
Niemniej wiem iż w przelewach bankowych jest dokładnie tak samo lub podobnie, jak w jednorazowym tak wwozie jak i wywozie gotówki przez granicę nawet na terenie Unii.
Jednorazowo 25000-, nok.
Ja nie mam aż takiego parcia na "szkło", dlatego też przelewałem co miesiąc w złotówkach, te skromne "10-patyków nok." i to bez względu na dany dzienny kurs korony w dniu przelewu.
Jednak jest taka możliwość jak wyżej w poście opisałem.
Ewentualnie, gość dał przelew z banku przez pośrednika na konto w Polsce i to bez przewalutowania i bezpośrednich opłat z własnego banku.
Gdybać można do woli nawet z możliwością błędnego księgowania przez automatyczny system bankowy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
jony jony
(jony1925)
Wiking
To znaczy że wlasnie dzis pobralo ci przelew na zagraniczne konto w kwocie 7000 nok Dzis ban pobral wczorajszy przelew Jutro lub w piatek dostaniesz wiadomosc na konto bankowe z potwierdzeniem Oplata zawsze stala za przele 50lub 55 Nie pamietam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
jony1925 napisał:
To znaczy że wlasnie dzis pobralo ci przelew na zagraniczne konto w kwocie 7000 nok Dzis ban pobral wczorajszy przelew Jutro lub w piatek dostaniesz wiadomosc na konto bankowe z potwierdzeniem Oplata zawsze stala za przele 50lub 55 Nie pamietam


....ale on twierdzi ze 7000kr to prowizja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...żeby sie nie okazało ,że koles wysłal 7000kr i prowizja 150 kr jest dla niego za wysoka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok