Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Polecane agencje pracy - Norwegia

Czytali temat:
Jacek Duda Jan Maryjan mart enty N O Nauka Transport Hire Norway Sandefjord Onty_Ja_Gabriel_3. Grzybek96 Riggman ikswokor Bybzi Lunka Koszycka MateuszKK Oliwia Golczak (1250 niezalogowanych)
2 Posty

()
Wiking
Hej, planujemy z chłopakiem wyjechać do Norwegii za ok. 3-5 miesięcy. Chcemy rozeznać się w agencjach pracy, bo o jakiej bym nie czytała to znajduję opinię, że oszuści. Początkowo chcemy się właśnie zatrudnić przez agencję, żeby pomogli ogarnąć początkowe formalności.
Które agencje polecacie na początek? Ja mogę pracować na produkcji, w magazynie itp., chłopak w PL pracuje w wykończeniówce.
Dzięki z góry za porady
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
nie wiem co to jest wykoñczeniòwka,ale..
moźecie wybieraç i przebierać oferty,ale i tak skonczycie jako sprzątaczka i budowlaniec
nawet gdybyscie oboje mieli wyźsze wyksztaĺcenia...
...wiec moźe od razu zacznijcie od tego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

()
Wiking
Pytanie dotyczy czegoś innego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:
Pytanie dotyczy czegoś innego.Wbrew pozorom przedpiszący ma rację.
Ponieważ we Norge 111% NORWESKICH bemanninguf, działa na NORWESKICH zasadach prawnych!
Dlatego też nie jest ważna Nazwa firmy, a jedynie OFERTA PRACY " tu i teraz we tem momenciem".
Na dodatek, NAFET JAK JEZDEŚ INSZYNIEREM a zaczynasz ode podstaf, to londujesz na najniższej stawce. Chyba. że znasz biegle ANGIELSKI we mofie i piźmie i samemu sobie znajdziesz pracę we bezpośredniej firmie Norweskiej. Przez bemanning tak jak wyszej lubo niszej, jako komu wygodnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok