Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Praca - pomoc - Norwegia

Czytali temat:
Jacek Duda N O tedimakuch Koozie Mariusz Mariusz Riggman Marek Mróz Andrzej Biliński etoo27 Maciej Urban Bybzi (1504 niezalogowanych)
3 Posty
etoo27
(etoo27)
Wiking
Dzien Dobry.
Wczesniejszy post sie nie dodal, wiec sprobuje jezcze raz.
Otoz jestem kierowca ( równiez ze swiezo zrobione kategoria C ) i szukałem pracy jako kierowca B lub C w Norwegii.
Skontaktowała się , ze mna firma SalMar z oferta pracy nie na kierowce, a na pracownika produkcji. Taka role tez biore pod uwage na start,biorac pod uwage brak jakis innych specjalnych kwalifikacji. Odbyłem Video calla i Pani zaproponowała mi ze przesle umowe o współpracy po odesłaniu przez ze mnie kopii swiadect zatrudnienia z ostatnich 5 lat.
Jak dobrze zrozumiałem oferuja 192 NOK za godzine i kontrakt na 18 miesiecy (tu ne jestem pewien, bo jakosc polaczanianie byla za dobra). PRzed finalna decyzja pojawiło sie kilka probemow i pytani chciałbym prosic o porady.

1 Czy sa osoby ktore pracowaly/pracuja w tej firmie i moglby cos wiecej powiedziec/ Chodzi o warunki pracy, mozliwosc podwyzek, awansów, atmosferze pracy, czy nie ma przestojów? Czy jest to po prostu dobra firm na start i czy warunki płacowe jakie oferuja pozwalaja spokojnie zyc i cos odlozyc.

2 Zakwaterowanie . Kwestia bardzo istotna, bo odwiedzajac strone finn.no nie znalazlem ŻADNEGO ogloszenia pokoju/mieszkania we Froya i Hitra. Nikt tam niczego nie wynajmuje? Rzeczywiscie bedzie ciezko cos znalezc w tych okolicach? Gdzie szukac takich noclegow i z jakimi kosztami sie liczyc w tym regionie?
Firma niestety nie pomaga w tej kwestii, oprocz jakis postow na FB i ewnetualnie umozliwia kontakt z innym nowym pracownikiem w celu polaczania sil w poszukianiu zakwaterowania

3 Transport. Zasugerowano mi podroz wlasnym samochodem, z racji odleglosci. W ogole nie biore tego pod uwage, patrzac na kosztyi odleglosc oraz przede wszyskim, ze samochod bedzie niezbedny w PL, a mamy 1. Czy ddostanie sie na Froya jest inaczej nimozliwe z Osloczy Trodheim tylko samochodem? Czy da sie bez niego tam funkcjonowac?

To na tyle, z takich najwazniejszych kwwestii. Bede wdzieczny za pomoc,rady i sugestiie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
441 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
gra nie warta swieczki chyba ze Ci zapewnia mieszkanie tam gdzies na wypizdziewiu gdzie psy dupami szczekaja. jest od groma agencji pracy, zadzwon sobie do 10-ciu to trafisz prace z mieszkaniem. Popatrz tu w zakladce pracy masz agencji od groma
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
etoo27
(etoo27)
Wiking
Dziekuje za odpowiedz, sprawa z mieszkaniem to masakra w tamtym rejonie. W ogóle nie widze ofert wynajmu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
etoo27 napisał:
Dziekuje za odpowiedz, sprawa z mieszkaniem to masakra w tamtym rejonie. W ogóle nie widze ofert wynajmu
www.finn.no/realestate/lettings/ad.html?finnkode=80995803
www.finn.no/realestate/lettings/ad.html?finnkode=263657924
hybel.no/bolig/250675/rom-i-bofellesskap...veien-270-sistranda/
I niestety to wszysko co mozna znalesc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
etoo27
(etoo27)
Wiking
Bardzo dziękuje. Na finn.no jeszcze parę dni temu nie było absolutnie nic. Skontaktowałem się, ale nie byłem 1, więc zobaczymy co z tego wyjdzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok