Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

umowa o prace - Norwegia

Czytali temat:
Tomasz Deroń Jan Maryjan Zbigniew Karpinski Kasia K noregg Miroman Onty_Ja_Gabriel_3. Mgoluch22 nienia (1625 niezalogowanych)
13 Posty
Mgoluch22
(Mgoluch22)
Wiking
witam.pracuje w rolnictwie na kontrakcie na czas nieokreslony(to chyba jestem juz stalym pracownikiem).podpisujac ta umowe nie wiedzialem ze jast w niej mniejsza stawka godzinowa niz minimalna(ustawowo143 od 01.07 149nok)dodam ze mam 138nok.czy moge jeszcze cos z tym zrobic ?czy juz po podpisaniu nic nie zrobie.!?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
mozesz nie przyjsc do pracy i pojsc do innej...kto to pracuje za 140 kr...przeciez to wola o pomste do nieba. Umowami w norwegii to mozna sobie D podcierac, one nic nie znacza

Jest teraz tyle roboty ze glowa mala, na budowach placa 220-270 kr, do tego czesto masz darmowe zakwaterowanie...szkoda twojego czasu zeby sprzatac krowie placki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Mgoluch22 napisał:
witam.pracuje w rolnictwie na kontrakcie na czas nieokreslony(to chyba jestem juz stalym pracownikiem).podpisujac ta umowe nie wiedzialem ze jast w niej mniejsza stawka godzinowa niz minimalna(ustawowo143 od 01.07 149nok)dodam ze mam 138nok.czy moge jeszcze cos z tym zrobic ?czy juz po podpisaniu nic nie zrobie.!?Jak sam zaznaczyłeś minimalna stawka obowiązuje od 1-lipca, a jak na razie mamy czerwiec.
Dlatego też nie rozumiem dlaczego się tak strasznie "plujesz".
Inna sprawa to taka, jak napisano wyżej i nic nadto.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok