Tomasz Deroń, (36 l.)

 • Miejscowość
  w Polsce
  Gdańsk
 • Miejscowość
  w Norwegii
  Stavanger
 • Znajomi 0
 • Odsłony profilu 1440
 • Posty 21

Zdjęcia (1)

0
Tomasz Deroń (Stavanger, Gdańsk) - dodał(a) nowy wątek
3 dni temu

Eu kontroll

Dzien dobry,

Czy orirentuje sie ktos czy nie dzialajace otwieranie szyby od strony kierowcy bedzie podstawa do negatywnego wyniku Eu kontroll
Z gory dziekuje.

Tomasz Deroń (Stavanger, Gdańsk) - dodał(a) post do tematu
20-06-2021 16:00

Jak osoba prywatna może wynająć polską firmę na jednorazowe zlecenie.

Jak osoba prywatna w Norwegii może wynająć polską firmę (zarejestrowaną w Polsce) na jednorazowe zlecenie?
Noszę się z zamiarem zakupu w Polsce ogrodzenia ogrodowego, łącznie z transportem do Norwegii i montażem.  Aby nawiązać kontakt z polskim producentem i wykonawcą, muszę najpierw ustalić czy taka możliwość w ogóle istnieje. Będę wdzięczna jeżeli ktoś mógłby podzielić się ze mną swoim doświadczeniem.

Renata Maria
26-07-2021 10:00

Skąd taka, bardzo niezasłużona podejrzliwość o sarkazm? Może wyraziłam się źle? Jest mi bardzo przykro ze nie potrafilam przekazać szczerych uczuć. Moje podziękowania za przekazane informacje i poświęcony czas były jak najbardziej szczere. Gdy się nie ma o czymś pojęcia każda rada będzie cenna, nie mowiac juz o poświęconym przez kogoś czasie na odpowiedź. Moje podziękowania w równym stopniu dotyczą również wdzięczności za to, że świat nadal jest pełen ludzi dobrej woli. NIkt nie musiał odpowiadać na moje zapytanie a znalazło się aż kilka osób, które poświęciły dla mnie - obcej osoby - swoj cenny czas, bo prawdą jest, że jest wciąż wiele szlachetnych ludzi na świecie, ludzi dobrego serca i dobrej woli. Właśnie o tym myślałam próbując niezdarnie wyrazić swą wdzięczność.

Onty_Ja_Gabriel_3.
24-06-2021 11:51

RenataMaria napisał:Serdecznie dziękuję za mądre rady.    Widzę sarkazm w pani indywidualnych \"podziękowaniach\" na tym forum.
Dla przypomnienia tak sobie ode niechcenia.
To Forum, to tylko luźny zbiór różnego pokroju polskiej emigracji, a nie konkretnych przedsięwzięć gospodarczych i ekonomicznych.
Podano pani odnośniki, a jak pani to wykorzysta, to tylko pani sprawa.
Ja osobiście nadal polecam faceśmace, ponieważ tam są właśnie konkretne podfora zajmujące się ogłoszeniami i kontaktami wykonawczymi, tak między firmami jak i pomiędzy osobami prywatnymi i firmami polskimi i norweskimi a i nawet chińskimi jak kto woli i do woli.

Renata Maria
24-06-2021 09:02

\"z punktu widzenia prawa podatkowego w Norwegii będzie P. tzw Privat arbeidsgiver czyli prywatnym pracodawcą (...)\"

Bardzo dziękuję Pani za bardzo wyczerpująca i cenną odpowiedź, a także za dobrą wolę. Cóż, będę musiała szukać informacji na skatteetaten lub wysłac do nich pismo z zapytaniem. 

Zobacz więcej komentarzy
Tomasz Deroń (Stavanger, Gdańsk) - dodał(a) post do tematu
20-06-2021 15:56

Testy covid

Hej Pytanko mam czy jak planuje przybyc do Notwegii promem z Hirsthals gdzie jest wykonywany test na Covid? Przed samym promem czy mam znaleźć punkt testowy i sam go wykonać? Jakie to testy anyygenowe czy PCR?

Tomasz Deroń
20-06-2021 15:55

Nie musisz miec testu teraz. Od poniedziałku polska jest w gronie panstw o niskim wspolczynniku transmisji covid 19,co za tym idzie rowniez testów.
Niestety wjezdzajac do Dani test jest wymagany. Chyba nie starszy niz 48h, chyba ze ktos jest w pelni zaszczepiony, przeszedl covid itp.

Polecane profile

Facebook Messenger YouTube Instagram