Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wypadek w pracy - Norwegia

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka Kasia K boj fra oszlo Bartek Bartek Onty_Ja_Gabriel_3. Powertemp kali7654 (1661 niezalogowanych)
7 Postów
Bartek Bartek
(bartebartek)
Wiking
Witam.
Uległem wypadkowi w pracy z winy pracodawcy w skutek czego muszę poddać się operacji. Jestem już po specjalistycznych badaniach i chciałbym żeby operacje przeprowadziła prywatna klinika, pracodawca natomiast upiera się żebym operował się w szpitalu na koszt państwa. Sprawa niby zgłoszona do ubezpieczyciela, ale wygląda jakby ubezpieczenia od wypadku nie było. Czy mogę jakoś wymusić na pracodawcy żeby operacje wykonała klinika na koszt pracodawcy? Opinie o szpitalu nie są zachęcające i czas oczekiwania długi. Ktoś pomoże?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
bartebartek napisał:
Witam.
Uległem wypadkowi w pracy z winy pracodawcy w skutek czego muszę poddać się operacji. Jestem już po specjalistycznych badaniach i chciałbym żeby operacje przeprowadziła prywatna klinika, pracodawca natomiast upiera się żebym operował się w szpitalu na koszt państwa. Sprawa niby zgłoszona do ubezpieczyciela, ale wygląda jakby ubezpieczenia od wypadku nie było. Czy mogę jakoś wymusić na pracodawcy żeby operacje wykonała klinika na koszt pracodawcy? Opinie o szpitalu nie są zachęcające i czas oczekiwania długi. Ktoś pomoże?


Sprawdź też czy nie należy Ci się odszkodowanie: www.mojanorwegia.pl/odszkodowanie-za-wypadek-w-pracy-norwegia

Zdrówka!
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok