Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zwolnie - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan mart enty Kasia K boj fra oszlo Onty_Ja_Gabriel_3. Jasiek391 (817 niezalogowanych)
2 Posty

(Pottrrek)
Wiking
Witam!
Mam pytanie?
Ile mogę pracować godzin jeżeli jestem na zwolnieniu lekarskim 70% i ewentualnie jakie są sankcję karne za przekroczenia?
Proszę o sensowne odpowiedź. Dzięki pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...to jestes chory czy nie jestes?
...Ps. pytasz tu na forum jak oszukac??????
...niedawno jakis matol pytal gdzie mozna kupic lewy test na covid
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(Pottrrek)
Wiking
Nie pytam jak to wygląda od strony przepisów?
Nie zamierzam nic kłamać!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...no to jako jedyny zadajacy takie pytania..szacun za uczciwosc..
..odpowiedz brzmi
...30%
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Pottrrek napisał:
Witam!
Mam pytanie?
Ile mogę pracować godzin jeżeli jestem na zwolnieniu lekarskim 70% i ewentualnie jakie są sankcję karne za przekroczenia?
Proszę o sensowne odpowiedź. Dzięki pozdrawiam
Jeżeli będziesz pracował legalnie i przekroczysz % stawkę to NAV może wstrzymać zasiłek chorobowy, to tak dla innych czytających.
Ty natomiast masz przecież wszystko jasno opisane w swojej decyzji, która znajduje się na twojej indywidualnej stronie >helfo.no< po zalogowaniu się na stronę.
Ogólnie, opisane przez ciebie to 70% niewiele mówi dla osoby nie znającej dalszych szczegółów znajdujących się w indywidualnej decyzji.
Ponieważ nikt nie wie jaki dostajesz zasiłek chorobowy i na jakiej podstawie.
Może być to 30% ze stawki godzinowej / 7,5-t/D= 37,5t/U/, a może być to również 30% ze stawki brutto, którą sam aktualnie otrzymujesz.
Jednak tak jak wyżej napisałem, to wszystko znajduje się na decyzji tylko trzeba to sobie dokładnie przeczytać, a nie odkładać na półkę lub do kominka jako podpałkę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok