Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

założenie firmy - Norwegia

Czytali temat:
mart enty boj fra oszlo Nauka Transport AnetaEm minip.70 subtel Jasiek391 (871 niezalogowanych)
1 Post
subtel
(subtel)
Wiking
Witam
Mój znajomy pracuje w Norwegii, jego szef namawia go na założenie własnej działalności, gdzie podatki będzie załatwiał księgowy szefa oraz wszystko będzie szło przez jego konto bankowe. Czy mój przyjaciel może na tym jakoś ucierpieć zostać oszukany?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Magdalenavirgilio
(Magdalenavirgilio)
Wiking
Czesc, mnie tak namowil moj szef norweg, do dzisiaj splacam dlugi za podatek a to jeat 250000 kr, chca go oszukac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
subtel napisał:
Witam
Mój znajomy pracuje w Norwegii, jego szef namawia go na założenie własnej działalności, gdzie podatki będzie załatwiał księgowy szefa oraz wszystko będzie szło przez jego konto bankowe. Czy mój przyjaciel może na tym jakoś ucierpieć zostać oszukany?


...stanowczo odradzam...
...bo to jest propozycja dobra tylko dla...jego szefa
...poprostu chce obnizyc koszta utrzymania pracownika....co oznacza mniejsze pieniadze robotnika...
Ps. jezeli ten szefuncio jest taki dobry to niech da mu podwyzke na etacie...niech tak go zagada...jezeli nie dostanie podwyzki to niuchalbym podstep...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok