Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

6 Postów
Pawel Aaa
(pawelNS)
Wiking
OK, jesli juz dostane ten staly numer to zglaszam to gdzies? np majac samochod musze to zglosic?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Daniel Żmuda
(Blootek)
Wiking
Napewno w banku i w pracy też, posiadając samochód nie mam pojęcia ogólnie to tam gdzie podawałeś D-nummer, ale spróbuj wygooglowac po dokładniejsze informacje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Robert xxx
(newborn85)
Wiking
Czesc,
Czy moglby ktos podpowiedziec jak zachowac informacje z Altina przy zmianie na staly numer personalny ?(przy zmianie z d number na personal number znika zawartość altina)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Robert xxx
(newborn85)
Wiking
Czesc,
Czy moglby ktos podpowiedziec jak zachowac informacje z Altina przy zmianie na staly numer personalny ?(przy zmianie z d number na personal number znika zawartość altina)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów
Radoslaw .
(raddek)
Nowicjusz
Zawartosc ktora masz na altinn nie znika, po prostu zostaje pod starym tymczasowym numerem. Jezeli potrzebujesz jakies pisma to poprostu je wydrukuj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Robert xxx
(newborn85)
Wiking
Dziwne bo znajomy utracil dostep I juz nie mogl sie zalogować:/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Robert xxx napisał:
*- Dziwne bo znajomy utracil dostep I juz nie mogl sie zalogować:/ -*

Zawartość nie znika, tylko jest archiwizowana w zasobach Altinn jeżeli chce się coś "odzyskać" to po zalogowaniu, trzeba wejść w odpowiednią zakładkę i tam napisać o co konkretnie chodzi.
To jest wysyłane pocztą lub jak się zaznaczy, przychodzi na skrzynkę e-mail.
Jednak z tego co pamiętam to taka czynność jest płatna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok