Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zarobki w branzy - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O Jarosław Mazur Jan Maryjan adam hryciuk mart enty Kasia K boj fra oszlo KonkoN Onty_Ja_Gabriel_3. Jacek X stawiak JarosławJ (1335 niezalogowanych)
3 Posty
stawiak
(stawiak)
Wiking
Czesc, robie research a wiem, ze jak macie juz staly personal number, to mozecie sprawdzic ile kto zarabia w Norwegii
Wiem tez ze nie jest to takie proste, bo te osoby to zobacza ze je ktos sprawdzal.
Generalnie wybralem sobie dwie osoby z branzy z imienia i nazwiska, jesli ktos bylby chetny mi pomoc, to z checia dowiem sie jak sobie radzili finansowo, zeby zobrazowac sobie czy warto. Jako ze dane osobowe to jesli ktos moglby pomoc to poprosze o zgloszenie sie tutaj albo na prv, to sie skontaktuje osobiscie.
Pozdrawiam,
Pawel Stawiak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
stawiak napisał:
Czesc, robie research a wiem, ze jak macie juz staly personal number, to mozecie sprawdzic ile kto zarabia w Norwegii
Nie zobaczysz dokladnie ile kto zarabia. Zobaszysz jedynie ile placi on podatku i jaka jest podstawa opodatkowania. Czyli od jakiej sumy placi on/ona podatek. Suma od ktorej placi sie podatek moze byc zarowno wyzsza jak i nizsza od zarobkow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
stawiak
(stawiak)
Wiking
Nie musze miec jakis 100% dokladnych informacji, chodzi o to czy warto /nie warto.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok