Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

elektronisk bruker - Norwegia

Czytali temat:
mart enty Kasia K kiszon123 Onty_Ja_Gabriel_3. Kamil Es. Aleksandra L (1651 niezalogowanych)
15 Postów
kiszon123
(kiszon123)
Wiking
Mam d-nummer z zeszłego roku, niestety nie zdążyłem założyć elektronisk bruker. Ktoś wie jak mogę to zrobić ? Jeszcze raz umówić się do skattekontoret na Id- kontroll ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Należy zamówić kody MinID, a gdy już przyjdą, należy zarejestrować konto.
Zgłoś wpis
15 Postów
kiszon123
(kiszon123)
Wiking
Problem w tym że zamawiałem ten kod kilkukrotnie w zeszłym roku i nic nie przysłali :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Aleksandra L
(ravrezz)
Wiking
jeśli były zamówione, powinny przyjść. Widocznie adres zarejestrowany był zły i przyszły na zły adres
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
kiszon123 napisał:
Mam d-nummer z zeszłego roku, niestety nie zdążyłem założyć elektronisk bruker. Ktoś wie jak mogę to zrobić ? Jeszcze raz umówić się do skattekontoret na Id- kontroll ? Nie ma znaczenia, kiedy został nadany -D- numer.
Do kiedy nie dostaniesz -F- numeru to ten -D- będzie obowiązywał aż do twojego dnia ostatecznego.
To, że nie otrzymałeś jeszcze kodów świadczy tylko o tym iż źle wypełniłeś wniosek lub jak napisano wyżej, kody przyszły na inny adres, jednak to ty sam już powinieneś wiedzieć jaki adres podawałeś przy pierwszej rejestracji w Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok