Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Nav wysłał pieniazki na zly/stary nr konta w norwegi - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O grzegorz wisniewski Jan Maryjan adam hryciuk iwona jagiełło Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo noregg Filip Grabiński Magdalen@ KonkoN Takatamjakas Bergen1 (1773 niezalogowanych)
6 Postów

(TommyWilk)
Wiking
Witam.
-Taka sytuacja. 31.03.20 NAV wyslal pieniazki na konto w banku ssparebank vest (stary zlikwidowany 3 lata temu rachunek)

-01.04.20 około 9:40 dostałem sms z info by poprawić nr rachunku na moim profilu w NAV.
1. Poprawiłem nr rachunku (co jest troche śmieszną smiesznostką ponieważ Skatt i Nav są połączone a w Skatt nr rachunku jest poprawny)
2. Skontaktowałem się z Nav (tel.) Po krótkiej weryfikacji miła Pani poinformowała mnie,ze Nav wyslal juz pieniążki na (stary) nr rachunku.
3. Skontaktowalem sie ze spare bank vest by wyjaśnić sytuacje i poprosić o przesłanie pieniążków na Nowy rachunek w Sr 1 .

A) nie ublizajac nikomu SERYJNY IDIOTA (mimo moim wyraźnym zakazom) chciał otworzyć mi ponownie rachunek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(TommyWilk)
Wiking
pieniążków nie widzial w systemie mimo to dalej nalegal na otwarcie rachunku
4. Poinformowany przez miłą panią z infolini NAV o procedurze w takiej sytuacji czekam do dzis...

Moje PYTANIE brzmi nastepujaco :

CZY MOGĘ COŚ ZROBIĆ BY KASA TRAFILA NA MOJE KONTO ASAP ?.. CZY MUSZE CZEKAĆ NA ROZWÓJ SYTUACJI RODEM Z GANGU OLSENA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
TommyWilk napisał:
Witam.
-Taka sytuacja. 31.03.20 NAV wyslal pieniazki na konto w banku ssparebank vest (stary zlikwidowany 3 lata temu rachunek)
-01.04.20 około 9:40 dostałem sms z info by poprawić nr rachunku na moim profilu w NAV.
1. Poprawiłem nr rachunku (co jest troche śmieszną smiesznostką ponieważ Skatt i Nav są połączone a w Skatt nr rachunku jest poprawny)
2. Skontaktowałem się z Nav (tel.) Po krótkiej weryfikacji miła Pani poinformowała mnie,ze Nav wyslal juz pieniążki na (stary) nr rachunku.
3. Skontaktowalem sie ze spare bank vest by wyjaśnić sytuacje i poprosić o przesłanie pieniążków na Nowy rachunek w Sr 1 .
A) nie ublizajac nikomu SERYJNY IDIOTA (mimo moim wyraźnym zakazom) chciał otworzyć mi ponownie rachunek

Pieniążki, śmiesznostki, miłe panie... Wniosek? Kabaret.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok