Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Praca z agencji czy w ciemno - Norwegia

Czytali temat:
W Z Marcin Gruca Radoslaw O noregg Marcin Majchrzak Magdalen@ Darion16 Onty_Ja_Gabriel_3. Neli Stok gieteer Piotr Kubala Miszi Michał Świder (837 niezalogowanych)
1 Post
gieteer
(gieteer)
Wiking
Witam, jestem na etapie składania CV do firmy Adecco jako mechanik w Norwegii, jednak im więcej czytam o tej agencji tym bardziej mam mieszane uczucia co do tego. Niektórzy się skarżyli na problemy z załatwieniem odpowiednich spraw i papierów, inni nie dostawali na czas wypłat, jeszcze inni wychodzili rzekomo na zero - choć to aż ciężko mi uwierzyć.

Szukam pracy jako mechanik, mam w sumie 4 lata doświadczenia zawodowego (3 lata praktyki zawodowej, pół roku okresu próbnego i pół roku pracy na normalnej umowie), język angielski znam na poziomie komunikatywnym (nie mam żadnych certyfikatów), no i w związku z tym zastanawiam się czy nie jechać w ciemno i na miejscu szukać pracy, ale boję się że to mnie przerośnie. Wujek z rodziny mnie do tego zachęca, on sam pracuje jako kierowca ale w Szwecji albo Finlandii i mówi że jeżeli znam język to sobie poradzę bez problemu, ale wiadomo jak to rodzina lubi mówić ;>

Jak byście polecali? Jeżeli agencja pracy to której warto zaufać? Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
gieteer napisał:

Jak byście polecali? Jeżeli agencja pracy to której warto zaufać? Pozdrawiam.
A masz inne wyjście?
Jesteś w stanie sam, ogarnąć odpowiednią bezpośrednią firmę i chociażby łózko na strychu, w tym samym miejscu co firma?
Pomijam tu załatwienie wszystkich innych formalności prawnych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Na wejściu, nie ma znaczenia jak Nazywa się dany bemanning.
O ile jest znaną kilkunastoletnią firmą w Norwegi, a nie na łapu capu roczną firemką doradczą która dorabia na wynajmie żywych narzędzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok