Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

zwrot kosztow za leczenie - Norwegia

Czytali temat:
Dupek Stary Jacek Duda Dariusz Borowiec mart enty grzesiek69 Onty_Ja_Gabriel_3. Dominik Sz Natalia Ad Sunn6711 Szpenx1025 (1190 niezalogowanych)
1 Post
Sunn6711
(Sunn6711)
Wiking
Witam, mam pytanie do Panstwa. Moj chlopak mial wypadek w pracy, ale zrezygnowal ze zwolnienia lekarskiego. Poniosl jednak wydatki zwiazane z wizyta na pogotowiu, u specjalisty, przeswietlenia itd. Czy mimo to ze zrezygnowal ze zwolnienia lek. to nalezy mu sie zwrot kosztow leczenia z NAV ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Sunn6711 napisał:
Witam, mam pytanie do Panstwa. Moj chlopak mial wypadek w pracy, ale zrezygnowal ze zwolnienia lekarskiego. Poniosl jednak wydatki zwiazane z wizyta na pogotowiu, u specjalisty, przeswietlenia itd. Czy mimo to ze zrezygnowal ze zwolnienia lek. to nalezy mu sie zwrot kosztow leczenia z NAV ?Pierwsze słyszę by NAV zwracał za jakiekolwiek opłaty związane z leczeniem.
Wręcz odwrotnie, za każdą wizytę u Norweskich lekarzy, trzeba płacić tak zwany wkład własny.
W tym roku, była to kwota w granicy 2300 koron.
Gdyby zgłosił się do lekarza i on wydał by skierowania do specjalistów, to zapłacił by pewnie ułamek tego co pewnie zapłacił lecząc się prywatnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
250 Postów
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
Ty zmien chlopaka bo cos z nim nie tak.Jesli swiadomie rezygnuje ze zwolnienia lekarskiego.Z takim gosciem przyszlosc bedzie wspaniala gdy bardziej dba o pieniadze niz o zdrowie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok