Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Podatek - Norwegia

Czytali temat:
ciekawski ciekawski mart enty MultiNOR Konsultant Kasia K rafi01 Dariusz Krzysztof Onty_Ja_Gabriel_3. Mgoluch22 Natalia Ad zigbrith pogo (764 niezalogowanych)
13 Posty
Mgoluch22
(Mgoluch22)
Wiking
Witam. Pracuje w Norwegii od 01 lipca tego roku to pensja,która bedzie wypłacana w grudniu powinna byc z 50% odliczonym podatkiem?Czy mi sie to nie liczy bo za krotko pracuje?pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Mgoluch22 napisał:
Witam. Pracuje w Norwegii od 01 lipca tego roku to pensja,która bedzie wypłacana w grudniu powinna byc z 50% odliczonym podatkiem?Czy mi sie to nie liczy bo za krotko pracuje?pozdrawiam. Czas danej pracy nie ma tu znaczenia.
Najważniejsze jest to, na jakiej zasadzie masz obliczany podatek.
Jeżeli na podstawie karty podatkowej zaliczkowej z rozliczeniem w przyszłym roku to taki "bonus" otrzymasz.
Jeżeli natomiast, masz stały procent podatkowy 25%, dla nowo przyjezdnych, to takiego "bonusu" możesz nie otrzymać.
Wszystko zależy od księgowej w firmie jak dany przepis podatkowy zinterpretuje.
Moim zdaniem, to ta tak zwana, połowa zaliczki podatkowej, nic nie daje, poza chwilowym posiadaniem większej gotówki.
Która i tak zostanie wyrównana w podatku końcowym w przyszłym roku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok