Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Dapenger po transferze do Polski - Norwegia

7 Postów
Smolami
(Smolami)
Wiking
Przeniosłem od października zasiłek z Norwegii do Polski i wysyłam karty meldunkowe jak zawsze lecz nie otrzymałem jeszcze zasiłku i mam na karcie napisane ingen beregnig chyba. Wszystkich formalności dopełniłem i PDU2 dostałem przed powrotem. Czy w karcie meldunkowej trzeba coś inaczej odznaczać niż zwykle. Chodzi mi o pytanie 4 odnośnie nieobecności. Zawsze odznaczam nie i było ok. Czy jest ktoś w stanie pomoc?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Grzegorz Grzesiek
(Grzesiek86)
Wiking
Ja miałem tak samo trzeba swoje odczekać, ale jeżeli masz wątpliwości to zadzwoń do NAV
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Smolami
(Smolami)
Wiking
A te karty meldunkowe przejdą później na zielono i będę widział jaką kwotę mam wyliczona? I pamiętasz może ile czekałeś? U mnie ciągnie się już od początku października
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Grzegorz Grzesiek
(Grzesiek86)
Wiking
Moje karty meldunkowe były zielone, czekałem max dwa miesiące, rozumiem że zarejestrowales się w polskim urzędzie pracy? Czas zależy od tego kiedy polski urząd wyślę dokumenty do Norwegii ale zwracają pieniądze od dnia przeniesienia do Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Smolami
(Smolami)
Wiking
A w pytaniu o nieobecność odznaczałes odpowiedź tak czy nie. Chodzi o pyt 4. Ja zawsze w Norwegii zaznaczałem nie ale teraz jestem w Polsce i nie wiem czy dla nich to nieobecność jest czy co.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Smolami
(Smolami)
Wiking
Tak załatwiłem wszystko w terminie w Polsce. Bylem w urzędzie a oni po chyba 7 dniach wysłali im informację. Dostałem poświadczenie że zrobiłem to dnia chyba 3 a miałem czas do 9. A oni info wysłali chyba 10.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Grzegorz Grzesiek
(Grzesiek86)
Wiking
Tak samo zansczalem jak w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Grzegorz Grzesiek
(Grzesiek86)
Wiking
Miałem na myśli zaznaczałem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Smolami
(Smolami)
Wiking
Ok. Więc teraz zostaje tylko czekać. Ale dzięki za informację trochę się uspokoiłem bo trochę szkoda zasiłku xD
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Smolami
(Smolami)
Wiking
Ok. Więc teraz zostaje tylko czekać. Ale dzięki za informację trochę się uspokoiłem bo trochę szkoda zasiłku xD
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok