Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Dagpenger - Norwegia

Czytali temat:
Piotr G Paweł Lipiński Tomasz Szymanski adam hryciuk mart enty Kasia K Michał Michał boj fra oszlo Bartek Bartek mediabet Mariushek (1698 niezalogowanych)
7 Postów
Bartek Bartek
(bartebartek)
Wiking
Witam. Spóźniłem się z wysłaniem meldekort, zamiast 28.07 wysłałem 13.08 i zostało mi wstrzymane dagpenger oraz zostałem wyrejestrowany z Nav. Czy ktoś miał podobna sytuacje i wie jak dalej postepowac?
Czy ciezko bedzie wznowic?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Bartek Bartek
(bartebartek)
Wiking
bartebartek napisał:
Witam. Spóźniłem się z wysłaniem meldekort, zamiast 28.07 wysłałem 13.08 i zostało mi wstrzymane dagpenger oraz zostałem wyrejestrowany z Nav. Czy ktoś miał podobna sytuacje i wie jak dalej postepowac?
Czy ciezko bedzie wznowic?


Zapomniałem dodać, że wytransferowałem dagpenger do Polski na okres 3 miesięcy. Ktoś pomoże?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Czy ty przeczytałeś to, co sam napisałeś, przed wysłaniem tego posta.
Może spróbuj mimo wszystko przeczytać te swoje wypociny tylko ze zrozumieniem.
Następnie zajrzyj na swoją stronę w NAV i tam przeczytaj dokładnie warunki jakie obecnie obowiązują na bezrobotnym w Norwegi, a co dopiero jeszcze będąc na przeniesieniu/ transferze zagranicą.
Napisałeś iż miałeś termin na 27/28 lipca, a wysłałeś dopiero 13 sierpnia.
Tym samym spóźniłeś się z dwoma logowaniami i to w dodatku, będąc na transferze zagranicznym.
I to tyle z mojej strony.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Bartek Bartek
(bartebartek)
Wiking
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
[quote]Czy ty przeczytałeś to, co sam napisałeś, przed wysłaniem tego posta.
Może spróbuj mimo wszystko przeczytać te swoje wypociny tylko ze zrozumieniem.
Następnie zajrzyj na swoją stronę w NAV i tam przeczytaj dokładnie warunki jakie obecnie obowiązują na bezrobotnym w Norwegi, a co dopiero jeszcze będąc na przeniesieniu/ transferze zagranicą.
Napisałeś iż miałeś termin na 27/28 lipca, a wysłałeś dopiero 13 sierpnia.
Tym samym spóźniłeś się z dwoma logowaniami i to w dodatku, będąc na transferze zagranicznym.
I to tyle z mojej strony.[/

Tyle to ja wiem. Pytam czy jest szansa, że wznowią wypłacanie jeśli złożyłem taki wniosek.
Muszę wrócić do Norwegii żeby spełniać warunki jeśli nie udało mi się znaleźć pracy w PL?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok