Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Pytanie ! - Norwegia

Czytali temat:
Piotr G Mariusz Kucharski Dominika W mart enty Kasia K ja ja Darek1234 Jerzy Stasiński Takatamjakas (819 niezalogowanych)
1 Post

(#Fiskemann#)
Wiking
Witam wszystkich!
Mam pytanie odnośnie co mogę zrobić w sytuacji w jakiej się znalazłem. Wypowiedziałem wynajem mieszkania z trzy miesięcznym wypowiedzeniem . Z myślą że znajdę coś większego dla rodziny a okazało się że Finn.no niema wystarczająco ogłoszeń w okresie wakacyjnym. Jestem w sytuacji że lada moment muszę opuścić mieszkanie ale nie mam nowego lokum. Postanowiłem że dalej będę wynajmować to mieszkanie może po okresie wakacyjnym coś znajdę . Tylko że właściciel naciska na wyprowadzkę .
pozdrawiam #Fiskemann#
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
#Fiskemann# napisał:
Witam wszystkich!
Mam pytanie odnośnie co mogę zrobić w sytuacji w jakiej się znalazłem. Wypowiedziałem wynajem mieszkania z trzy miesięcznym wypowiedzeniem . Z myślą że znajdę coś większego dla rodziny a okazało się że Finn.no niema wystarczająco ogłoszeń w okresie wakacyjnym. Jestem w sytuacji że lada moment muszę opuścić mieszkanie ale nie mam nowego lokum. Postanowiłem że dalej będę wynajmować to mieszkanie może po okresie wakacyjnym coś znajdę . Tylko że właściciel naciska na wyprowadzkę .
pozdrawiam #Fiskemann#
I zgodnie z twoim wypowiedzeniem, MA RACJĘ.
Widocznie wasza współpraca nie układała się po jego myśli i teraz olewa twoje problemy. Moim zdaniem, napisz szybko do niego Uprzejmą prośbę na piśmie o cofnięcie wypowiedzenia i daj mu 5 dni robocze na odpowiedź. Na takie pismo MUSI odpowiedzieć, jednak niekoniecznie pozytywnie, jest okres letni i niema prawnego nakazu przedłużenia tak jak w zimie. Nie polecam się awanturować, ponieważ może ci po złości, wyrobić tak negatywną opinię, że będziesz miał dopiero kłopoty z następnym wynajmem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok