Karta podatkowa w Norwegii na 2023

Zamów
Reklama

Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Podatek od wyżywienia i zakwaterowania - Norwegia

Czytali temat:
pawel kamilowski Tomasz Szymanski Dima Dima Joanna Kuchnicka Marcin _ Kasia K boj fra oszlo Ikett grzesiek69 ewa Ww famila Onty_Ja_Gabriel_3. Gosia Sol eta (1233 niezalogowanych)
1 Post
Gosia Sol
(GosiaSol)
Wiking
Witam. W kontrakcie pracodawca zapewnia darmowe wyżywienie i zakwaterowanie a na lønnsslipp widnieje odciągnięta kwota od zarobku na poczet podatku za wyżywienie i zakwaterowanie. Pracodawca twierdzi że wszystko jest zgodne z prawem. Czy pracodawca ma prawo pobrać podatek za " darmowe wyżywienie i zakwaterowanie"?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
GosiaSolak napisał:
Witam. W kontrakcie pracodawca zapewnia darmowe wyżywienie i zakwaterowanie a na nsslipp widnieje odciągnięta kwota od zarobku na poczet podatku za wyżywienie i zakwaterowanie. Pracodawca twierdzi że wszystko jest zgodne z prawem. Czy pracodawca ma prawo pobrać podatek za \" darmowe wyżywienie i zakwaterowanie\"? Oczywiście, że tak.Nawet ma taki obowiązek.
Mało tego, przy obliczeniu rocznym, ta kwota, widnieje w osobnej rubryce jako twój przychód.
Przecież jak jesz a nie płacisz, to twój zysk . i tak dalej.
W Norwegi za wszystko płaci się odpowiednie podatki.
Poproś szefa o paragraf i poszukaj na >lovdata.no<, ewentualnie na lønslipie widnieje podstawa prawna . Poszukaj i czytaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

()
Stały Bywalec
Czy to na prawde tak trudno zrozumiec ze darmowe mieszkanie i wyzywienie to to samo co dochod? Panowie..............opanujcie sie!.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram