Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Vipps - Norwegia

14 Posty
Beatka51011
(Beatka51011)
Wiking
Witam czy wy tez gdy ktoś wam prześle pieniądze vipssem czekacie na nie by pojawiły się na koncie 3 dni (jak tak mam w banku dnb ) co mam zrobić by tak nie było , bo to normalnie absurd przecież to jest natychmiastowa kasa która powinna pojawić się na koncie a nie czekać na nią jak na zwykły przelew ktoś coś podpowie ????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Marek Krynicki
(MarekKrynicki)
Wiking
Mam konto w DnB i korzystam z Vipps. Pieniądze zawsze przechodzą natychmiastowo.
Nie widzę innego wytłumaczenia takiej sytuacji jak pomyłka w operacji i wysłanie pieniędzy jako normalny przelew, a nie przesył z jednego konta Vipps na drugie konto Vipps.

P. S.
O przepraszam. Widzę inne wytłumaczenie. Brak środków na koncie osoby wysyłającej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Beatka51011
(Beatka51011)
Wiking
Nie akurat nie w tym problem gdy dodałam numer konta zaczęło się tak dziać wcześniej gdy miałam dodane tylko numer karty było ekspresowo a teraz czekam 3 dni tak jest i nie wiem jak usunąć dane nr konta z profilu vipps ? A teraz co doradzisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Beatka51011
(Beatka51011)
Wiking
nie pierwszy raz wysyłałam vipsem i odwrotnie i było Ok
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Beatka51011
(Beatka51011)
Wiking
Chociaż ostatnio na czacie z bankiem dnb pani poinformowała mnie ze po ostatniej aktualizacji vipps tak jest i czeka się 2-3 dni dlatego chciałam to skonfrontować tutaj bo w banku nordea czy sparebank takie rzeczy się nie dzieją stad moje pytanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Marek Krynicki
(MarekKrynicki)
Wiking
Ja mam nr konta od początku. Nigdy nie miałem sytuacji że trzeba było tak długo czekać na pieniądze. Ostatnio przesyłałem w weekend i przesyłka była natychmiastowa. Spróbuj najprostszego wyjścia. Odinstaluj aplikacje i zainstaluj jeszcze raz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok