Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Praca inna niż wszystkie - Norwegia

Czytali temat:
K F mart enty Kasia K Magdalen@ Łukasz Ch krakusik KonkoN Onty_Ja_Gabriel_3. Dawid5 Theridrox Jasio Y eta TomSonWWA (645 niezalogowanych)
1 Post
Theridrox
(Theridrox)
Wiking
Cześć, chciałem się dowiedzieć czy jest choćby cień szansy na to żaby jako Polak dostać w Norwegii prace inną niż taka, która chociażby ociera się o dział tz. "budowlanki" itp.? Z góry dzięki za odpowiedzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Theridrox napisał:
Cześć, chciałem się dowiedzieć czy jest choćby cień szansy na to żaby jako Polak dostać w Norwegii prace inną niż taka, która chociażby ociera się o dział tz. \"budowlanki\" itp.? Z góry dzięki za odpowiedzi. Jaaasne, że jest, jednak wątpię by można było chwytać zarobkowo w norwegi żaby.
Wszystko zależy od tego jakie masz wykształcenie i doświadczenie zawodowe zdobyte w polsce, oraz jakimi władasz językami, tak w mowie i piśmie, poza własnym i polskim.
- Jako dobry piekarz znajdziesz prace w piekarni.
- Jako dobry kierowca /poza kat. B i T/ znający dobrze angielski w mowie i piśmie, znajdziesz pracę w transporcie i to nawet międzynarodowym.
- Jako dobry nauczyciel języka angielskiego znajdziesz pracę w Norweskiej szkole.
- Jako dobry pielęgniarz lub pokrewny medyczny jednak z bardzo dobrym angielskim masz od ręki pracę w medycynie.
I tak dalej, jednak to trzeba coś sobą reprezentować, poza samymi chęciami.
Inaczej lądujesz w budowlance, o ile NIESTETY ! masz odpowiednie budowlane wykształcenie i udokumentowane doświadczenie zawodowe.
Inaczej lądujesz u polakiera, mieniącego siem szefunciem z szemranej budowlanki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok