Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Nowa Firma w Norwegii a zwolnienie z podatku dochodowego. - Norwegia

Czytali temat:
jan pociecha kristofer kowalski Dominika W Kasia K noregg Lukasz Chrupek Kati Nowak Hubert Osiński (819 niezalogowanych)
5 Postów
Hubert Osiński
(Senser)
Wiking
Słyszałem, że w pierwszym roku dz. gosp. firma założona w Norwegii jest zwolniona z podatku dochodowego.
Chciałem to potwierdzić i ew. ustalić warunki/ograniczenia.
Czy istnieją jakieś "progi" dochodów jakie mogą być zwolnione z opodatkowania?
Generalnie czy są jakieś warunki co do tego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Senser napisał:
Słyszałem, że w pierwszym roku dz. gosp. firma założona w Norwegii jest zwolniona z podatku dochodowego.
Chciałem to potwierdzić i ew. ustalić warunki/ograniczenia.
Czy istnieją jakieś \"progi\" dochodów jakie mogą być zwolnione z opodatkowania?
Generalnie czy są jakieś warunki co do tego?


Zapytaj najlepiej u fachowców : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/uslugi/bi...%9B%C4%87/page1.html
Zgłoś wpis
5 Postów
Hubert Osiński
(Senser)
Wiking
KasiaKacz napisał:
Zapytaj najlepiej u fachowców : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/uslugi/bi...%9B%C4%87/page1.html
To tak jakby o wysokość podatków pracowniczych pytać koniecznie rząd a nie pracowników.
Pytam o elementarną kwestię która dla osób prowadzących własną dz. gosp. jest chlebem powszednim.
Prowadziłem dz. gosp. kilkanaście lat w PL. i nie odesłałbym nikogo do biura rachunkowego w tak trywialnej sprawie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok