Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

KARTA PODATKOWA - Norwegia

Czytali temat:
Jarosław Mazur Tomasz Szymanski marcin cissewski MultiNOR Konsultant Kasia K żubr12 Magdalen@ famila maciejuuus Ptompl Lukasz Chrupek Janek1333 (755 niezalogowanych)
8 Postów
maciejuuus
(maciejuuus)
Wiking
Witam od czego zależy procent podatku w roku 2019? W maju strzeli mi 24lata.

Miałem ustalony podatek 34% nie mam pojęcia czy jest za duży czy opdowiedni.

Dziś wszedłem w skattekaten i obliczyłem dla siebie podatek na 27% ponieważ 34% wydawał sie zbyt wielki. Probelm polega w tym ze obliczyło mi to za cały rok przepracowany. Zamierzam pracować do 25czerwca, rozmawiałem z szefem i bedzie przygotowywał dla mnie wypowiedzenie.

Do czerwca zarobie mniej niżeli miałem wpisane przy oibliczeniu za cały rok. Musze na nowo obliczyć podatek by nic nie dopłacać w następnym roku? Jeśli niejasno pisze prosze poprawic, potrzebuje pilnie pomocy bo jestem blady w temacie..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Karta podatkowa powinna być aktualizowana za każdym razem gdy nastąpi zmiana mająca wpływ na wysokość zapłaconego podatku (zmiana pracy, awans, zredukowanie czasu pracy, strata pracy, dodatkowa praca itd.). Jeżeli wiec zamierza Pan pracować do czerwca i zarobić mniej, to należałoby zaktualizować kartę podatkową tak, aby była adekwatna do Pana zarobków i sytuacji.
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok