Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zwolnienie Lekarskie - Norwegia

Czytali temat:
robert wisniewski Leszek Mojżuk MultiNOR Konsultant Kasia K boj fra oszlo Bartłomiej Tokarz FajnieCoo Nooo Rysie Emil Kusturica jkamil225 Lukasz Chrupek Szpenx1025 (801 niezalogowanych)
3 Posty

(DaveSt)
Wiking
witam, od pięciu miesięcy jestem na zwolnieniu lekarskim po wypadku w pracy. Pierwsze zwolnienie wystawił mi lekarz norweski, nastepne 4 zwolnienia wysyłałem z Polski poprzez ZUS (dostałem zgode na leczenie w Polsce). Za pierwsze norweskie zwolnienie otrzymałem pieniądze. Ale za te wysyłane z polski dostałem pismo z NAV. Pismo widoczne na zdjęciu.
Co mam dalej robić

Zdjęcie oczekuje na akceptację



Zdjęcie oczekuje na akceptację

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Po pierwsze masz przyznane yrkeskade przez NAV, NAV żąda od twojego lekarza opisu , planu działania i kilka innych punktów ( strasznie niewyraźnie na tel. widzę). Głupotą jaką ludzie powielają jest wyjazd do Polski i kontynuacja tam leczenia, NAV ma teraz swoje kryteria a Polscy lekarze niechcą opisywać tego czego chce NAV, i wypłata świadczeń się odwleka bo zawsze coś brak. Prościej brać zwolnienie tu + zezwolenie na wyjazd i tak kursować pl-nor. Mniej tzw. pierdzielenia. Załatw to co NAV żąda od lekarza i to wyślij przetłumaczone
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok