Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

feriepenger - Norwegia

Czytali temat:
4 Posty
Lukas29
(Lukas29)
Wiking
witam,
Ponieważ moja umowa dobiegła końca otrzymałem również feriepneger wraz z ostatnią wypłata za listopad.Moje pytanie dlaczego zostało mi potracone z kwoty feriepenger jaką miałem otrzymać jakiekolwiek pieniądze pieniądze w moim przypadku ponad 1/3 tej kwoty. Pozdrawiam i z góry dziękuję za informację.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty

(Ideapad310)
Nowicjusz
bo zostal zaplacony podatek ok 35 proc. Nie ma czegos takiego ze nie placi sie podatku od FP, on jest wliczony w dochod. Mowiac prosciej w przyszlym roku bedziesz mial zwrot podatku o ten podatek co zostal pobrany
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Lukas29
(Lukas29)
Wiking
wynika z tego ze feriepenger to 10,2 % dochodu brutto minus 35% podatku? myślałem ze zapłaciłem ten podatek z każdą wypłata a 10,2 procent feriepenger nie podlega pod kolejne opodatkowanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...nie zmienisz tego
...po 1.01.19 dostalbys brutto
...chodzi o okres rozliczeniowy...
...jakkolwiek w przyszlym roku dostaniesz zwrot ...
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Lukas29
(Lukas29)
Wiking
dzięki za wyjaśnienie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Lukas29 napisał:
witam,
Ponieważ moja umowa dobiegła końca otrzymałem również feriepneger wraz z ostatnią wypłata za listopad.Moje pytanie dlaczego zostało mi potracone z kwoty feriepenger jaką miałem otrzymać jakiekolwiek pieniądze pieniądze w moim przypadku ponad 1/3 tej kwoty. Pozdrawiam i z góry dziękuję za informację.


Hej, więcej na temat feriepenger znajdziesz tutaj : www.mojanorwegia.pl/praca-i-pieniadze/ws...lamy-mity-12575.html
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok