Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Szukam pracy - Norwegia

3 Posty
Justyna 93 Justyna
(Justyna1993)
Wiking
Witam mam 25 lat mieszkam w Larviku i poszukuje pracy. Podejme sie jakiejkolwiek kategori pracy produkcja ,magazyn, sprzątanie lub pomoc kuchenna na terenie Vestfold, Skien,Porsgrunn. Bardzo prosze o pomoc i z góry dziekuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Justyna 93 Justyna
(Justyna1993)
Wiking
Taki zakres gdyz do bankowosci i kancelarii adwokackiej raczej mnie nie przyjma , szukam pracy gdzie jezyk norweski nie bedzie koniecznie wymagany a pana prosze o powstrzymanie sie od zbednych kometarzy jesli nie moze pan pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
68 Postów
Łukasz Ch
(Ch_norw)
Początkujący
Justyna1993 napisał:
Taki zakres gdyz do bankowosci i kancelarii adwokackiej raczej mnie nie przyjma , szukam pracy gdzie jezyk norweski nie bedzie koniecznie wymagany a pana prosze o powstrzymanie sie od zbednych kometarzy jesli nie moze pan pomoc

możesz poszukać tutaj
www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/praca
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Justyna 93 Justyna
(Justyna1993)
Wiking
dziekuje ale juz tam patrzylam i niestety wszystko jest za daleko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów

(finsbury)
Nowicjusz
niech twoj chlop Ci cos zalatwi, pewno ma znajomych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(bozsta)
Wiking
Spróbuj w domach opieki sykehjem często potrzebują asystentów na zastępstwo kiedy ktoś choruje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(bozsta)
Wiking
Ucz się pilnie języka i idź na studia pielęgniarskie , prace masz jak w banku juz jako studentka .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok