Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Karta Kredytowa Nordea. - Norwegia

13 Posty

(MichalHaratym)
Wiking
Witam Forumowiczów .
Czy ktoś z Was brał kartę kredytową w Nordea Bank i może mi napisać jak to sie odbywa , jakie jest oprocentowanie no i czy bank może sam pobierać z konta kwotę na spłatę karty ?
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Kamila K
(Mahli)
Wiking
Mam Mastercard z DNB. Oprocentowanie na pewno znajdziesz na stronie banku.
Do mnie przychodzi elektroniczna faktura- opcja papierowej tez jest, na niej jest minimalna kwota obowiązkowa do wpłacenia lub do wyboru całość np. Zawsze musze ręcznie zaakceptować płatnść, mimo, ze mam automatyczne płacenie.
Kiedy placę na bieżąco to co pobralam w ciągu miesiąca nie obowiązuje mnie oprocentowanie. Dopiero gdy jest zadłużenie dluzej niż te 30 dni płaci sie odsetki.
Jest jeszcze to dobre, ze przy zakupach zagranicznych jest ubezpieczenie tej karty i zawsze mozna zgłosić kradzież gotowki z karty... nie mialam problemu z odzyskaniem pieniędzy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
160 Postów

(finsbury)
Stały Bywalec
lepszym sposobem jest placenie za wszystkie zakupy karta kredytowa niz zwykla debetowa visa gdyz nie ma oplaty za pojedyncze tranzakcje. Co miesiac placimy ok 80-150 kr w oplatach za kazdy zakup karta w sklepie, jest doliczana kwota 4 kr do kazdej sumy dlatego lepiej placic karta kredytowa i ustawic sobie stale zlecenie na koncie zeby co miesiac z automatu zbijalo, warto tez ustawic limit ok 20 tys kr zeby nie przekroczyc bo wtedy sa duze oplaty. Ja tak place od kilku lat i zostalo jzu w kieszeni pare tysiecy koron...grosz do grosza i bedzie kokosza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(MichalHaratym)
Wiking
Dzięki za odpowiedź. A w jakim banku masz konto?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
160 Postów

(finsbury)
Stały Bywalec
sparebank1, do tego masz jeszcze karty kredytowe z wyzej wymienionymi superlatywami oraz znizkami na paliwo w zaleznosci od stacji w ktorej tankujesz, ja mam w santander karte 4 % znizki bo mam st1 pod domem, poczytaj sobie

bensinkort.no/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Kamila K
(Mahli)
Wiking
Też tankuję na stacjach tylko z kredytówki. Opłaca się.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(MichalHaratym)
Wiking
O kurde nie wiedziałem że są takie gratisy przy karcie kredytowej A powiedz mi jeszcze taką rzecz, bo ja jestem pracownikiem sezonowym i kontrakt mam na 7 msc a pózniej jestem na zasilku do wiosny czyli marca lub kwietnia to bank będzie potrącać mi z zasilku spłatę karty czy muszę już to sam robić ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(MichalHaratym)
Wiking
czyli są duże plusy z posiadania takiej karty jeżeli sie umiejętnie z niej korzysta
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
160 Postów

(finsbury)
Stały Bywalec
Nie no banku nie interesuje skad masz pieniadze ...to jest zwykla karta tylko ze na minusie i wylacznie do minusa, tam nie trzyma sie pieniedzy tylko splaca to co zuzyje, jak masz kredytowke to robisz avtalegiro czyli stale zlecenie oraz efakture i splaca sie samo, do tego masz ubezpieczenie tranzakcji na 3 mies ok 20 kr lub za darmo, ubezpieczenie np podrozy jak placisz karta za podroz itp itd
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok