Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Polski samochód w No a podroze do kraju - Norwegia

57 Postów
szymon75wlkp
(szymon75wlkp)
Nowicjusz
Mam problem z interpretacja przepisów. Czy dobrze myślę, ze jesli raz w miesiącu podróżuje do Polski, to mogę jeździć po Norwegii na polskich blachach bez ograniczeń? Również do pracy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
57 Postów
szymon75wlkp
(szymon75wlkp)
Nowicjusz
szymon75wlkp napisał:
Mam problem z interpretacja przepisów. Czy dobrze myślę, ze jesli raz w miesiącu podróżuje do Polski, to mogę jeździć po Norwegii na polskich blachach bez ograniczeń? Również do pracy?
Zero podpowiedzi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
57 Postów
szymon75wlkp
(szymon75wlkp)
Nowicjusz
Miałem na myśli podróże do rodziny w Polsce, mam dwójkę małych dzieci i żonę, która pracuje w Polsce. Jestem właścicielem domu, który wspólnie zamieszkujemy i w którym wszyscy są zameldowani. Poza tym jestem właścicielem gospodarstwa rolnego. W Norwegii mam umowę na czas nieokreślony. Czy w związku z powyższym mogę poruszać się po Norwegii samochodem z polskimi tablicami rejestracyjnymi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Wg tego co wiem to w takim przypadku tak, ale najlepiej upewnic sie i zrodel.
Np www.skatteetaten.no/no/Person/bil-og-and...nlandsregistrertbil/
Trzeba ze soba stale wozic rozne zaswiadczenia ze ma sie rodzine za granica Norwegii i ze stale sie ja odwiedza. Ja bym postaral sie dokumenty przetlumaczyc i wydrukowalbym tez przepisy ze strony skatteetaten ( na wypadek gdyby kontrolujacy ich ne znal).
Pozdrawiam

Skatteetaten - Bruke utenlandsregistrert bil www.skatteetaten.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok