Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

szukam pracy - Norwegia

Czytali temat:
tomasz piskorz Kasia K boj fra oszlo Patryk Cz darkowski Ikett Personalpartner Marek Voll Volvos Arrio dzikru ZielonyBączek Domcia3102 (442 niezalogowanych)
2 Posty
Marek Voll
(MarekVoll)
Wiking
Witam, mam na imię Marek mam 28 lat,mieszkam w okolicach Oslo /Lysaker Fornebu , poszukuję jakiej kolwiek pracy by się utrzymać, mam doświadczenie w pracach ogolno budowlanych, pracowałem na dużych obiektach w Polsce w tym zawodzie 2 lata , ponadto okolo 1,5 roku pracowałem jako pomocnik przy budowie domów z drewa (domy z bali)- stawianie domow od podstaw wykończenia wnętrz, malowanie ścian /lakierowanie wewnątrz budynku jak i z zewnątrz, elewacje budynków,sciany i sufity k-g, Komunikatywnie posługuję się językiem angielskim (jestem w trakcie nauki), bardzo szybko się uczę nowcyh rzeczy . Podejmę się każdej pracy fizycznej posiadam uprawnienia na koparko ładowarki .jestem nie karany i posiadam własne auto
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
MarekSolar napisał:
Witam, mam na imię Marek mam 28 lat,mieszkam w okolicach Oslo /Lysaker Fornebu , poszukuję jakiej kolwiek pracy by się utrzymać, mam doświadczenie w pracach ogolno budowlanych, pracowałem na dużych obiektach w Polsce w tym zawodzie 2 lata , ponadto okolo 1,5 roku pracowałem jako pomocnik przy budowie domów z drewa (domy z bali)- stawianie domow od podstaw wykończenia wnętrz, malowanie ścian /lakierowanie wewnątrz budynku jak i z zewnątrz, elewacje budynków,sciany i sufity k-g, Komunikatywnie posługuję się językiem angielskim (jestem w trakcie nauki), bardzo szybko się uczę nowcyh rzeczy . Podejmę się każdej pracy fizycznej posiadam uprawnienia na koparko ładowarki .jestem nie karany i posiadam własne auto

Tutaj znajdziesz aktualne ogłoszenia wraz z kontaktem do firm : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace/strona1.html?order=dn
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok