Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Szukam pracy - Norwegia

6 Postów
Paulina10 ...
(Paulina10)
Wiking
Hei, szukam dodatkowej pracy po godz 13/14 do wieczora. Jestem pracoholikiem i po prostu nie chcę marnować czasu. Przyjechałam do Oslo miesiąc temu i mieszkam w centrum. Topografie miasta juz poznałam. Jestem silną kobietą, nie boję się wysiłku fizycznego. Szukam pracy typu sprzatanie biur, produkcji , wykładanie towaru w sklepie itp... Ktoś pomoże ? Z góry dzięki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Paulina10 napisał:
Hei, szukam dodatkowej pracy po godz 13/14 do wieczora. Jestem pracoholikiem i po prostu nie chcę marnować czasu. Przyjechałam do Oslo miesiąc temu i mieszkam w centrum. Topografie miasta juz poznałam. Jestem silną kobietą, nie boję się wysiłku fizycznego. Szukam pracy typu sprzatanie biur, produkcji , wykładanie towaru w sklepie itp... Ktoś pomoże ? Z góry dzięki.

---> www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace
Zgłoś wpis
59 Postów

(WarmiaIMazury)
Nowicjusz
Szanowna Kolezanko!
A nie myslalas o nauce jezykow, bieganiu albo cwiczeniu jogi, szczegolnie polecam pozycje odwrocone.
Od tej pracy fizycznej predzej sie dorobisz garba niz jachtu i hytty w gorach, starszy kolega Ci dobrze radzi.
k.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok