Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

feriepenger- pieniadze za urlop - Norwegia

Czytali temat:
2 Posty
Marek D.
(Marek96)
Wiking
Witam!
czy ktoś na forum wie co można uczynic jeśli pracodawca zwleka z wyplata pieniędzy za urlop za rok 2016. z tego co się orientuje termin minal 30.06.2017, jednakże pracodawca tylko sle mile "maile". do jakiego urzędu powinienem zglosic te sprawę? nie pracuje już dla tej firmy.
od księgowej otrzymałem dokument z naliczona i nalezna mi kwota.
dziekuje z góry za info.
pozdrawiam

a do niedawna sadzilem, ze Norwegowie sa uczciwi, tak było do momentu kiedy dla nich pracowałem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
polskonorski
(polskonorski)
Wiking
Marek! napisał:
Witam!
czy ktoś na forum wie co można uczynic jeśli pracodawca zwleka z wyplata pieniędzy za urlop za rok 2016. z tego co się orientuje termin minal 30.06.2017, jednakże pracodawca tylko sle mile \"maile\". do jakiego urzędu powinienem zglosic te sprawę? nie pracuje już dla tej firmy.
od księgowej otrzymałem dokument z naliczona i nalezna mi kwota.
dziekuje z góry za info.
pozdrawiam
a do niedawna sadzilem, ze Norwegowie sa uczciwi, tak było do momentu kiedy dla nich pracowałem.

Hei.
Ja podałem pełną nazwę firmy na tym forum i poskutkowało, chociaż naprawdę było już krucho.
Tylko nie wystawili mi świadectwa pracy, do czego się sami zobowiązali w esemesie.

Zrób to samo, nie masz się czego obawiać, o ile piszesz prawdę.
Przeczytaj cały mój temat na tym forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
41 Postów
kristin 07
(kristin)
Nowicjusz
Napisz im e-mail z ponowną prośbą o wypłacenie zaległych pieniędzy,najlepiej do kierownika -szefa . Jeśli to nie zadziała idź do inspekcji pracy i tam zapytaj co dalej robić -arbeidstilsynet.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marek D.
(Marek96)
Wiking
dziekuje za odpowiedz, niestety "maile" nie skutkują, same obietnice i na tym koniec, zamierzam poinformować inspekcje pracy w Bergen, wycieczką do Bergen jestem średnio zainteresowany.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok