Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Praca - Norwegia

8 Postów
nemo2016
(nemo2016)
Wiking
Witam wszystkich! Mam pytanko, poszukuję pracy na terenie Norwegii jako doświadczony operator CNC, ale i nie tylko. W sensie, nie tylko jako operator i nie tylko w Norwegii. Pod uwagę biorę wszystkie ewentualności. Macie jakieś sugestie? Gdzie można szukać? W zasadzie przebrnąłem przez parę portali, jak i grup, forów etc. Może ewentualnie ktoś z Was będzie miał coś do zaoferowania albo wie, kto ma? Za wszelkie sugestie, podpowiedzi, te mniejsze jak i większe, z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
nemo2016 napisał:
Witam wszystkich! Mam pytanko, poszukuję pracy na terenie Norwegii jako doświadczony operator CNC, ale i nie tylko. W sensie, nie tylko jako operator i nie tylko w Norwegii. Pod uwagę biorę wszystkie ewentualności. Macie jakieś sugestie? Gdzie można szukać? W zasadzie przebrnąłem przez parę portali, jak i grup, forów etc. Może ewentualnie ktoś z Was będzie miał coś do zaoferowania albo wie, kto ma? Za wszelkie sugestie, podpowiedzi, te mniejsze jak i większe, z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam

Sprawdź tutaj : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace
Jeżeli nie ma aktualnie oferty pracy jako operator, możesz skontaktować się bezpośrednio z firmami i zapytać o konkretną pracę. Kontakty znajdziesz w powyższym linku
Zgłoś wpis
8 Postów
nemo2016
(nemo2016)
Wiking
Ok, dziękuje bardzo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
FRESHMANGO TRANSPORT
(FRESHMANGO)
Wiking
Spróbuj przez polskie agencje pośrednictwa pracy np. Adecco (wiem że oni napewno działają na terenie Norwegii) . Jakies 4 lata temu oferowali 180 kr na godzinę z tym ze wymagają 5 lat udokumentowanej pracy w zawodzie . A swoją drogą to norwegia znacznie zmniejszyła wydobycie ropy co znacząco przekłada się na zapotrzebowanie w pracowników ( operatorów , ustawiaczy , programistów ) CNC . Daj znać jak coś znajdziesz . Powodzonka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(grzegorzklimowski)
Stały Bywalec
Próbuj przez agencje pracy bo w nich narazie najwięcej pracy . 180 nok to na dzisiejsze realia stawka głodowa , chyba że ci pracodawca zapewnia spanie i wyżywienie ( choć to mało realne )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
nemo2016
(nemo2016)
Wiking
Dziękuję wszystkim za rady Działam cały czas w tym kierunku, przez grupy, agencje, w zasadzie na wszelkie strony Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok