Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

czesc wszystkim ! - Norwegia

Czytali temat:
2 Posty
Emil90
(Emil90)
Wiking
dzien dobry! Mam do was pytanie...wyjeżdżam do Norwegii po nowym roku. w Polsce pracuje w państwowej straży pożarnej. Pojade pracowac na budowie...nie znam sie na budowlance,całe zycie wyciagalem ludzi z palących sie mieszkan ,domow albo wycinalem z rozbitych samochodow. Mam rowniez uprawnienia na koparko ładowarke. Po przyjezdzie chciałbym odrazu zaczac sie uczyc j.norweskiego. Jak sadzicie ...czy cięzko bedzie mi znalezć cos innego poza budową? nie boje sie cięzkiej pracy, dobrze radze sobie ze stresem, jestem sumienny. Wybaczcie za tyle pytań ale to bedzie moj pierwszy wyjazd za granice. Moze ktos z was mogłny pomoc w znalezieniu ewentualnej pracy. Pozdrawiam wszystkich !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów
Katarzyna ...
(Midnight)
Początkujący
Sądzę, że miałbyś szanse pracować w straży pożarnej też, jeśli mógłbyś udokumentować doświadczenie. Wszystko zależy od tego jak jesteś zaparty w dążeniu do celu i uczeniu się języka. Nie ma rzeczy niemożliwych jak się bardzo chce
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Emil90
(Emil90)
Wiking
dziekuje Ci Kasiu!jestem mega nastawiony na nauke jezyka,zdaje sobie sprawe jak bardzo mi to ułatwi zycie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok