Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Rozliczenie podatkowe - Norwegia

5 Postów
Łukasz W
(cwirek87)
Wiking
Witam,
byl to moj pierwszy przepracowany rok w Norwegii. Mialbym ogromna prosbe jesli ktos by mnie pokierowal co i jak dokladnie mam zoribc zeby sie rozliczyc.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
po 20 marca przyjdą kwity ze skattu...śpij spokojnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Łukasz W
(cwirek87)
Wiking
A co pozniej ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
M N
(MareckiMarecki)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
MareckiMarecki napisał:
podatkowo.pl/
dla januszy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
cwirek87 napisał:
Witam,
byl to moj pierwszy przepracowany rok w Norwegii. Mialbym ogromna prosbe jesli ktos by mnie pokierowal co i jak dokladnie mam zoribc zeby sie rozliczyc.

Pozdrawiam


Po 04.04.2017 urząd wysyła do wszystkich podatników wstępne rozliczenie podatkowe (Skattemelding). Obowiązkowo należy sprawdzić czy do urzędu został zaraportowany właściwy dochód oraz informacja o potrąconej zaliczce na podatek. Jeżeli spełniasz odpowiednie warunki będziesz mógł ubiegać się o różne ulgi podatkowe, które zwiększają szansę na uzyskanie wysokiego zwrotu z podatku.

Więcej informacji: www.multinor.no/podatki
Zgłoś wpis
5 Postów
Łukasz W
(cwirek87)
Wiking
Witam ponownie,
dostalem email z urzedu zeby sie zalogowac. Zalogowalem sie pobralem pdf. Cos musze teraz z tym zrobic? Wyslac to gdzies?

Pozdrwiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty
Tomasz Nowak
(Tomek9)
Początkujący
....jesli moge doradzic zleć rozliczenie firmie ktora zajmuje sie tym profesjonalnie,kosztuje to okolo 1000nok ale jest pewnosc ze na podstawie dokumentow jakie im dostarczysz zrobią to solidnie a w razie koniecznosci i niejsnosci to firma bierze odpowiedzialnosc na siebie,osobiscie nie polecam madrych kolegow ktorzy w razie problemow sie wypną...no chyba ze Ci zagwarantuja ze pojdą sie tlumaczyc w razie problemow wyniklych z zlego rozliczenia,ja rozliczam sie przez jedną firme od lat,jesli Bedziesz zainteresowany zapraszam na priv nie chce robic reklamy bo znajdzie sie ktos kto stwierdzi ze biore dole za reklame.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok