Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

MImircon - Norwegia

33 Posty
jakub kloc
(kubunia)
Nowicjusz
Witam...po 8 latach prowadzenia jednoosobowej firmy postanowilem pojsc dalej i otworzylaem AS...Wiecie ,ze otwarcie firmy poczatkowo wiaze sie z odbieraniem telefonow,kazdy probuje cos sprzedac od nettkatalogow itd...od paru dni odbieram telefon od Pana z Mimircon(HMS profen)kto w temacie to prosze o pomoc czy powinienem zaufac i zgodzi sie na wspolprace...pozdrawiam Jakub
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Przemyslaw Hibowski
(PrzemyslawHibowski)
Wiking
Wpisz w google "mimircon svindel" a wszystko stanie sie jasne. Ja popelniłem blad nad ktorym ty sie teraz zastanawiasz...i stracilem pieniadze. To oszusci i trzymaj sie od nich z daleka.
ps. z nimi trzeba na ostro inaczej sie nie da, wprost :"nie dzwon do mnie nigdy wiecej"
byl czas, ze chcialem byc miły i uprzejmy ale tak sie nie da....najgorsze jesli w rozmowie z akwizytorami uzyjesz słowa "interesujace" to tydzien telefon sie bedzie urywal.
Wspomnisz moje słowa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
jakub kloc
(kubunia)
Nowicjusz
Dziekuje przemek za pomoc..tak tez myslalem...dzisiaj znow dzwonil ale odziwo udalo sie go splawic w 5 sek...nastepnym razem jak zadzwoni to mam riposte..pozdrawiam Cie i zycze powodzaka w prowadzeniu firmy....wiesz ruszylo mnie jak powiedzial,ze rozmawial z wieloma Polakami...pzdr jeszcze raz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok