Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Szukam pracy - Norwegia

Czytali temat:
5 Postów
Gaston
(Gaston)
Wiking
Czesc wszystkim,mam pytanie-moze ktos pomoglby mi znalezc prace w Norwegi w reklamie?mam wieloletnie doswiadczenie w wyklejaniu i oklejaniu witryn sklepowych i aut.ponadto wykonuje litery przestrzenne podswietlenia led i neon.obecnie przebywam w Polsce i pracuje w branzy reklamowej ale nie stanowiloby to dla mnie problemu aby spakowac sie i wyjechac.mam tez duze umiejetnosci manualno plastyczne.maluje rysuje.pozdrawiam Marcin
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Gaston napisał:
Czesc wszystkim,mam pytanie-moze ktos pomoglby mi znalezc prace w Norwegi w reklamie?mam wieloletnie doswiadczenie w wyklejaniu i oklejaniu witryn sklepowych i aut.ponadto wykonuje litery przestrzenne podswietlenia led i neon.obecnie przebywam w Polsce i pracuje w branzy reklamowej ale nie stanowiloby to dla mnie problemu aby spakowac sie i wyjechac.mam tez duze umiejetnosci manualno plastyczne.maluje rysuje.pozdrawiam Marcin

Przejdź do działu Praca w Norwegii : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace
Zgłoś wpis
5 Postów
Gaston
(Gaston)
Wiking
Dziekuje za rade
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
164 Posty
Piotr Piotr
(pendzik9)
Stały Bywalec
Jeśli nie znasz języka to nawet nie masz co szukać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Gaston
(Gaston)
Wiking
Az tak zle?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Tomek35
(Tomek35)
Wiking
Jak znasz angielski to Ci w sumie wystarczy wazne jest to co umiesz i czy umiesz to sprzedac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Gaston
(Gaston)
Wiking
Moge wyslac Ci jakies swoje prace jakbys mogl mi pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Lukasz Posanow
(LukaszPosanow)
Wiking
Jaki ten swiat bylby piekny gdyby kazdy kazdemu by pomagal i na tacy przynosil to czego by chcial. to troche smieszne ale chyba nie myslisz ze ktos Ci napisze . Mam dla Ciebie prace ,przyjezdzaj !!. Wez sie troche wysil, Jesli znasz jezyk,uruchom kompa,pogrzeb w necie. Strony Nav.no , Finn.no. poszukaj firm ktore sie tym zajmuja,wyslij im swoje prace,swoje cv ,napisz cos o sobie. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Gaston
(Gaston)
Wiking
Dzieki wielkie pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok