Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Przewóz auta na lawecie do polski - Norwegia

Czytali temat:
5 Postów
Marcin W.
(Wenti76)
Wiking
Witam! Czy orientuje się może ktoś czy posiadając auto na norweskich numerach mogę
je przewiezć na lawecie do Polski bez zbednych formalności celnych? Zakładam,że bedę
obecny przy przekraczaniu granicy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
Wenti76 napisał:
[quote]Witam! Czy orientuje się może ktoś czy posiadając auto na norweskich numerach mogę
je przewiezć na lawecie do Polski bez zbednych formalności celnych? Zakładam,że bedę
obecny przy przekraczaniu granicy.[/quotee

Jesli przewieziesz pod plandeka,to masz szanse.Mi sie udalo pare lat temu.A jesli chcesz legalnie,to musisz zglosic i oplacic kaucje itd...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Marcin W.
(Wenti76)
Wiking
Wlaśnie pod plandeką auto ma jechać.W razie kontroli stwierdzenia,że się jest właścicielem
lub, ze motor padł po drodze nie wiele dadzą?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Kiedyś byl artykuł o norwegi co tak zrobił i chyba 50t mu przywalili. Zgłoś to nie takie trudne kalcja jest zwtotna. Później załatw z warsztem rachunek na niska kwotę i zapłacisz tylko vat od naprawy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Marek Bielec
(MarekBielec)
Wiking
ile cenisz za taki kurs
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
MarekBielec napisał:
ile cenisz za taki kurs

Mi 7 klockow policzyli na wlasne rzekome ryzyko i przeszlo.Kwestia ,czy Tobie sie to oplaca.Mi sie oplacilo,bo auto kupilem tanio z uszkodzonym silnikiem i zamiarem naprawy w pl.Niestety nie zdazylem nim dojechac na kolach,ale i tak sie oplacilo.Jesli nie chcesz ryzykowac-to kaucja bodajze 3000 nok na celnicy i po powrocie vat od rachunku za naprawe.Wiec naprawa bedzie drozsza w pl ,bo jak wiadomo-wiekszosc napraw u Janusza w warsztacie jest niefakturowana.Up to you
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok