Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Szukam pracy - Norwegia

1 Post
Krzysztofbucko
(Krzysztofbucko)
Wiking
Witajcie. Mam na imie Krzysiek 35 lat i jestem zdeterminowany by znalezc prace w Norwegii. Zaczynam zycie od nowa wiec...jezeli ktos pomoze zyska moja wdziecznosc do konca zycia. Tel 536090001
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Necik
(Necik)
Wiking
no i moze gdzie tej pracy szukasz bo Norwegia troszke dluga jest
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
212 Posty
Ja Gabriel
(Ja Gabriel)
Stały Bywalec
Krzysztofbucko napisał:
Witajcie. Mam na imie Krzysiek 35 lat i jestem zdeterminowany by znalezc prace w Norwegii. Zaczynam zycie od nowa wiec...jezeli ktos pomoze zyska moja wdziecznosc do konca zycia. Tel 536090001Podawanie polskiego nr. telefonu nic nie daje, ponieważ nie można go zweryfikować.
Chcesz naprawdę pracować w Norwegi, to szukaj przez LEGALNE POLSKIE AGENCJE PRACY.
Pamiętaj o jednym w Norwegi ponad 80% wszystkich pracowników pracujących legalnie, bez względu na narodowość, pracuje właśnie przez agencje pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Jakiej to pomocy szukasz. Dobra rada, modlitwa...?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Ja Gabriel napisał:
Krzysztofbucko napisał:
Witajcie. Mam na imie Krzysiek 35 lat i jestem zdeterminowany by znalezc prace w Norwegii. Zaczynam zycie od nowa wiec...jezeli ktos pomoze zyska moja wdziecznosc do konca zycia. Tel 536090001Podawanie polskiego nr. telefonu nic nie daje, ponieważ nie można go zweryfikować.
Chcesz naprawdę pracować w Norwegi, to szukaj przez LEGALNE POLSKIE AGENCJE PRACY.
Pamiętaj o jednym w Norwegi ponad 80% wszystkich pracowników pracujących legalnie, bez względu na narodowość, pracuje właśnie przez agencje pracy.

Nic nie daje podawanie polskiego numeru? On nie sluzy do werygikacji tylko do kontaktowania sie z kandydatem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
Ingve napisał:
Sprostowanie,cena za m2 wzrosla o 22% od stycznia 2016 roku,(Aftenposten) ale już w tym roku od początku tego stycznia wzrosla o kolejne 4%,ceny za wynajem pojda za chwile w gore itp. itd...Diesel średnio to 15koron za liter,bensin 16nok,/liter...

Wszystkie Twoje porownania cen jestem w stanie zrozumiec,ale to samo jest w Pl.Ale porownanie wzrostu cen paliwa nie jestem...Sila nabywcza waluty jest inna w tych 2-och krajach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
212 Posty
Ja Gabriel
(Ja Gabriel)
Stały Bywalec
secondo napisał:
Ingve napisał:
Diesel średnio to 15koron za liter,bensin 16nok,/liter...

Wszystkie Twoje porownania cen jestem w stanie zrozumiec,ale to samo jest w Pl.Ale porownanie wzrostu cen paliwa nie jestem...
Sila nabywcza waluty jest inna w tych 2-och krajach

Jeżeli drożeje paliwo to i automatycznie zdrożeją znowu inne czynniki zależne od tego paliwa.
Jeszcze nie tak dawno temu, w Niedzielę można było kupić diesla po 10 nok/l.
Teraz już niestety, ceny paliwa prawie takie same w całym tygodniu, powyżej 15 nok/l. w porywach 14,5. tak jest na ten przykład w Ski i Ås.
I nikt tu nie porównuje cen Polskich i Norweskich.
Może akurat dla ciebie to żaden problem, jednak są ludzie, którzy do pracy dojeżdżają powyżej 50 km dziennie w jedną stronę i nie mają możliwości skorzystać z publicznych środków komunikacji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Czemu uwazasz, ze ceny najmu pojda do gory. Na chwile obecna jest spora nadpodaz mieszkan w porownaniu do tego co bylo pare lat temu. Duzo ludzi wyjechalo z Norwegii. Wzrost cen mieszkan o niczym nie swiadczy. Juz szybciej spadna ceny domow niz koszty wynajmu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
Ja Gabriel napisał:
secondo napisał:
Ingve napisał:
Diesel średnio to 15koron za liter,bensin 16nok,/liter...

Wszystkie Twoje porownania cen jestem w stanie zrozumiec,ale to samo jest w Pl.Ale porownanie wzrostu cen paliwa nie jestem...
Sila nabywcza waluty jest inna w tych 2-och krajach

Jeżeli drożeje paliwo to i automatycznie zdrożeją znowu inne czynni
ki zależne od tego paliwa.
Jeszcze nie tak dawno temu, w Niedzielę można było kupić diesla po 10 nok/l.
Teraz już niestety, ceny paliwa prawie takie same w całym tygodniu, powyżej 15 nok/l. w porywach 14,5. tak jest na ten przykład w Ski i Ås.
I nikt tu nie porównuje cen Polskich i Norweskich.
Może akurat dla ciebie to żaden problem, jednak są ludzie, którzy do pracy dojeżdżają powyżej 50 km dziennie w jedną stronę i nie mają możliwości skorzystać z publicznych środków komunikacji.


To,ze Ty nie porownujesz,to nie znaczy ze nikt.W Pl tez dojezdzalem po 50km do pracy autem z narzedziami i paliwo bolalo.Tu tal nie boli.w Pl to byla 1/3 dniowki.Tutaj 1/20
Roznica jest zasadnicza...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Krzysztofbucko napisał:
Witajcie. Mam na imie Krzysiek 35 lat i jestem zdeterminowany by znalezc prace w Norwegii. Zaczynam zycie od nowa wiec...jezeli ktos pomoze zyska moja wdziecznosc do konca zycia. Tel 536090001

Tutaj sprawdź : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok