Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Złom elektroniczny - Norwegia

14 Posty
Fast9
(Fast9)
Wiking
Słyszałem że jest w Norwegii możliwość kupienia złomu elektronicznego na kg czy wiecie coś o tym? Jeśli tak to jak to wygląda cenowo i formalnie? Jakieś rady bo chciałbym kupić złom elektroniczny nawet w bardzo dużych ilościach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Fast9
(Fast9)
Wiking
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Fast9
(Fast9)
Wiking
Czy jest ktoś wstanie pomóc mi w tym temacie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Fast9
(Fast9)
Wiking
A co to za firma w linku? nie znam nawet jednego słowa po norwesku, gdybyś mógł mi to wytłumaczyć był bym bardzo wdzięczny. Dziękuję!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
Fast9 napisał:
A co to za firma w linku? nie znam nawet jednego słowa po norwesku, gdybyś mógł mi to wytłumaczyć był bym bardzo wdzięczny. Dziękuję!

a to jak chciałeś kupowac ten złom?na migi?

marzy ci się góra laptopów,komórek...?

i pewnie chciałeś te śmieci tachać na polskie wsie i miasteczka...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Fast9
(Fast9)
Wiking
Dziękuję bardzo za informację, język angielski znam więc nie będę miał problemu chciałem się właśnie dowiedzieć czy to urząd czy firma i tak dalej ale dziękuję bardzo wszystko już wiem.

Co do kolegi wyżej to nie nie chciałem załatwiać tego na migi i tak chcę to wozić do Polski ale nie mam zamiaru tego pchać do Polskich wsi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Fast9
(Fast9)
Wiking
,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Fast9
(Fast9)
Wiking
Posiadam firmę transportową i z tego co wiem to są potrzebne pozwolenia od ministerstwa środowiska w Polsce żeby przywieźć chodźmy używane ciuchy z Norwegii ale wszystko jest do zrobienia, jak narazie staram się dowiedzieć jakie są ceny za kg bo mam bardzo duży zbyt na tego typu towar w Polsce. Właśnie słyszałem że na Norweskich wysypisakch śmieci i w centrach recyklingu czy też sortowaniach można kupić taki towar, a może ktoś z was chciałby nawiązać jakąś współpracę? Posiadam nowego busa Sprintera ładowność 900-1000 oraz samochody ciężarowe, posiadam też warsztat samochodowy i lakiernie możliwa też jest współpraca w takich sprawach, malujemy i odrestaurowujemy stare samochody.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Fast9
(Fast9)
Wiking
Ja Mieszkam obok niemieckiej granicy auta na lawetach przyjeżdżają codziennie i to po kilka, nie wiem czy napewno wejdzie w życia nowa ustawa o akcyzie ale auta i tak będą sprowadzane i tak tylko będą droższe. A jakie koszty są przy malowaniu lub usuwaniu rdzy w Norwegii, wiesz może? A jest w Norwegii popyt na stare amerykańske samochody?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Fast9
(Fast9)
Wiking
Pytam akurat ogólnie nie chodzi mi o konkretne auto ale aż tak dużo cła? Ja gdy sprowadzam samochody z Szwajcarii czy strefa Schengen tak samo jak Norwegia na granicy płace 10 % wartości auta czyli cło i 19 % wartości pojazdu to VAT ale niemiecki bo odprawiam w Niemczech samochody a jak to wygląda procentowo w Norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok