Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

karta helfo - Norwegia

24 Posty
Eugeniusz Mocny
(Misiek91)
Wiking
Witam. Mam pytanie odnosnie karty helfo. Zamowilem ja ale list przyszedl mi na moj adres w polsce. Czy to oni sie pomylili czy tam powinno wlasnie dojsc. Jezeli tak to czy teraz musze leciec specjalnie do polski i zlozyc jakis wniosek? jak to teraz ma wygladac? Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Przemek N
(Przemo787)
Wiking
Ja jak miaem D numer czyli personalny tymczasowy to listy przychodziy do polski np ze skatt i tp.
A druku nie musisz skadac chyba ze bedziesz chcia przeniesc ubezpieczenie do Polski druk E106
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
124 Posty

(misiek86)
Stały Bywalec
Powinna Ci przyjść tutaj ta karta. Ja zamawiałem przez internet i przyszła na norweski adres.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Eugeniusz Mocny
(Misiek91)
Wiking
no wlasnie dla mnie to jest dziwne i nie wiem co teraz zrobic. Moze ktos jeszcze mial taki przypadek?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Misiek91 napisał:
Witam. Mam pytanie odnosnie karty helfo. Zamowilem ja ale list przyszedl mi na moj adres w polsce. Czy to oni sie pomylili czy tam powinno wlasnie dojsc. Jezeli tak to czy teraz musze leciec specjalnie do polski i zlozyc jakis wniosek? jak to teraz ma wygladac? Pozdrawiam

Korespondencja urzędowa z Norwegii jest wysyłana na adres zarejestrowany w Norweskim rejestrze ludności. Jeżeli miał Pan zarejestrowany adres Polski, Helfo przesłało kartę na poprawny adres.

Więcej informacji: www.multinor.no/informator.html
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok