Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zwrot podatku - Norwegia

Czytali temat:
3 Posty
Jokerr
(Jokerr)
Wiking
Witam.

Jutro wybieram się do urzędu, ale chciałbym najpierw zapytać tutaj.

Wysłałem swoje zeznanie podatkowe pocztą. Do tej pory nie dostałem żadnego pisma z potwierdzeniem czegokolwiek. Jak to formalnie wygląda? Czytam, że wypłaty są do 12 października, czy w związku z tym mogłem jeszcze nie dostać żadnej informacji?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Jokerr
(Jokerr)
Wiking
Chodzi o podatek tutaj w Norwegii. W ostatni dzień (chyba 30 kwietnia) wysłałem pocztą tu w Oslo zeznanie. No i do tej pory nie wiem co dalej z tym fantem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Artur Pietrzak
(arturo82)
Wiking
Wysłałeś do Norwegian Tax Administration w Mo i Rana?
Bo jak do Skatu w Oslo to pewnie dlatego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Jokerr
(Jokerr)
Wiking
Wysłałem do Norwegian tax Administration.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Jokerr napisał:
Witam.

Jutro wybieram się do urzędu, ale chciałbym najpierw zapytać tutaj.

Wysłałem swoje zeznanie podatkowe pocztą. Do tej pory nie dostałem żadnego pisma z potwierdzeniem czegokolwiek. Jak to formalnie wygląda? Czytam, że wypłaty są do 12 października, czy w związku z tym mogłem jeszcze nie dostać żadnej informacji?


Sugeruję bezpośredni kontakt z urzędem w celu ustalenia co dzieje się z Pana rozliczeniem podatkowym. Jeżeli okaże się, że ma Pan zarejestrowany nieaktualny adres w Norwegii może Pan nie otrzymać wyniku drogą pocztową. Kontaktując się z urzędem może Pan uzyskać informację na temat sprawy, a także kopię wyniku rozliczenia podatkowego, jeżeli jest on już dla Pana dostępny.

Więcej informacji: www.multinor.no/podatki/odwolania.html
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok