Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Praca - Norwegia

1 Post
Goska123
(Goska123)
Wiking
Cześć Wam, czy możecie mi napisać, gdzie najszybciej można znaleźć pracę dla par (jaka firma, pośrednik)? Chciałabym wyjechać do miesiąca czasu do Norwegii, przeglądałam już wiele ofert, jednak ciężko jest o pracę dla par, albo są tylko nie jest potwierdzona wiarygodność pośrednika. Branża obojętna - planujemy i tak wyjazd na 3 miesiące a o pracę z moim wykształceniem zagranicą będzie ciężko. Bardzo proszę Was o informacje !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Bogumił M
(Globetrotter)
Wiking
Cześć, jeśli już planujecie wyjazd do Norwegii to najlepiej na wiosnę, gdzie jest większa szansa na znalezienie jakiejkolwiek pracy (chociażby sezonowej). Kluczem do sukcesu jest znajomość j. norweskiego, choć w niektórych przypadkach j. angielski wystarcza w zależności co się robi albo szczęście. Co do kwestii "praca dla par" nasuwa mi się pytanie: Czy w Polsce do pracy chodzi się parami ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(MaciaoSzym)
Wiking
bardzo dobra odpowiedz popieram ,,a co do pracy dla par ,,hmmm tylko sprzatnie z tego co wiem ... i pewnie tez bez jezyka ,,trzeba jednak szukac radzilbym jednak uczyc sie jezyka i pracowac przy czyms konkretniejszym a jezeli musisz pracowac z zona ,,bo jestes o nia zazdrosny np.. to najlepiej nigdzie nie wyjezdzajcie i siedzcie w domu teraz swiat jest szalony ,tym bardziej za granica
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok