Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jaki związek zawodowy wybrać i czy wgl się opłaca? - Norwegia

Czytali temat:
13 Posty
ass ass
(ass)
Wiking
Pracując w fastfoodzie, mam zapisane w umowie że nie należę pod żadną taryfę płac, chociaż mam styczność z jedzeniem i klientami. Dlatego szukam jakiegoś sposobu by im się odgryźć bo ostatnio psują się stosunki gdy wołam podwyżkę (masakra bo chcę 140 kr/h i pełen etat, znaczy mam pełen etat ale pracodawca nie daje mi 37,5h tylko ok 31h a pełen etat czasem udaje mi się zrobić biorąc za kogoś zmiany co wychodzi że robię często 6 dni pod rząd) Rozmowa nic nie daje, dlatego chcę spróbować ze związkami. Moje pytanie jaki związek w tym przypadku byłby najlepszy i mógłby faktycznie pomóc? Oraz czy warto zapisywać się w ogóle do związków?
Dodam, że praca mi odpowiada ze względu na odległość lokalu i młodą ekipę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Solidaritet Norge
(Solidaritet Norge)
Wiking
Szanowny Panie,

Wymienił Pan co najmniej kilka kwestii, które należałoby wyjaśnić, aby rozwiązać. Przede wszystkim:
1. Czy winien być Pan objęty umową zbiorową?
2. Liczbę godzin i ewentualnie nadgodzin,
3. Kwestię należnej stawki godzinowej.

Chętnie zajmiemy się tymi kwestiami i zapraszamy do naszego związku Solidaritet Norge, więcej informacji na stronie: www.solidaritetnorge.no

My pomagamy!

pozdrawiamy serdecznie,

Solidaritet Norge
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok