Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zwrot podatku - Norwegia

Czytali temat:
Arkadiusz S agnieszka chodnicka Rafal_ R6 maly aniol MultiNOR Konsultant tomasz xxx Kasia K boj fra oszlo Bartek Dobosz yaroo68 Wojtek Kryspin Norbert Jankowski (1139 niezalogowanych)
32 Posty
Bartek Dobosz
(doby)
Nowicjusz
Witam, dostałem już papiery z Norwegii jaką kwotę otrzymam ze zwrotu podatku, tylko pytanie jak oni to przyślą? Nie mają mojego konta bankowego a chyba pocztą nie prześlą pieniędzy Mam zamiar dzwonić do ambasady/konsulatu i się dowiedzieć ale wcześniej mogę zapytać tu, tylko w 90% odpowiadają mądrale, że to, że tamto, że sramto a i tak wychodzi na to że jest ok. Tak jak wyśmiewali mnie, że nie dostanę papierów z wyliczeniem jeśli sobie tego nie ogarnę i co? Dostałem elegancko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Arkadiusz S
(arek.s)
Wiking
Dostaniesz czek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Bartek Dobosz
(doby)
Nowicjusz
O widzisz, konkretna odpowiedź dziękuję bardzo. Potem po prostu idę z tym czekiem do banku i proszę o jego zrealizowanie i tyle?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
aras spajder
(magnat10)
Wiking
czek bedzie do realizowania w Deutsche Bank
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Bartek Dobosz
(doby)
Nowicjusz
doby napisał:
O widzisz, konkretna odpowiedź dziękuję bardzo. Potem po prostu idę z tym czekiem do banku i proszę o jego zrealizowanie i tyle?

Właśnie. Gdzie taki czek będę mógł w Polsce zrealizować?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Bartek Dobosz
(doby)
Nowicjusz
Ok kolega mi już odpisał, dzięki wielkie Panowie! (y)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
164 Posty
Piotr Piotr
(pendzik9)
Stały Bywalec
W Polsce to nigdzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok