Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

UDI poliyi - Norwegia

4 Posty
przemek premko
(przemek4)
Wiking
Witam , mam problem z rej . na UDI ,potrzebuje sie zarejestrowac na policje , czy moglby ktos poradzic gdzie dokladnie jest ta rejestracja - ktora zakladka tego dotyczy .czy poprawnie wybieram opcje ''Oppholdskort''?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
przemek4 napisał:
Witam , mam problem z rej . na UDI ,potrzebuje sie zarejestrowac na policje , czy moglby ktos poradzic gdzie dokladnie jest ta rejestracja - ktora zakladka tego dotyczy .czy poprawnie wybieram opcje \'\'Oppholdskort\'\'? To w końcu gdzie siem chcesz zarejestrować:
- na policję, czy też
- na UDI .
To dwie różne instytucje publiczne, chociaż bywa, że mieszczą siem we tem samym obiekcie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
zbysz
(zbysz)
Wiking
gabriel zlodziej i damski bokser
pomaga tylko wtedy jak sie nie udziela
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(hunter2525)
Początkujący
www.udi.no/en/word-definitions/employers...-an-eueea-national-/

wybierz >>>> Application Portal Norway<<<

potem załóż konto i dalej to już z górki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
przemek premko
(przemek4)
Wiking
Dzieki wielkie za pomoc . "Gabriel" - oczywiscie na policji.Na 1 spotkaniu bylem ale nie posiadalem aktualnego kontraktu o prace i dano mi 6 miesiecy na znalezienie pracy.obecnie jestem zarej.u nich jakos osoba poszukujaca prace.na chwile obecna mam problem z znalezienie na stronie gdzie ustala sie termin spotkan. wczesniejsza rej. pomoagala mi znajoma obecnie niema jak tego zrobic. Wszedlem w link ktory podal "Pawel Kolo'' a nastepnie w ''Application Portal Norway'' i wyskakuje :

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
przemek4 napisał:
Dzieki wielkie za pomoc . \"Gabriel\" - oczywiscie na policji.Na 1 spotkaniu bylem ale nie posiadalem aktualnego kontraktu o prace i dano mi 6 miesiecy na znalezienie pracy.obecnie jestem zarej.u nich jakos osoba poszukujaca prace.na chwile obecna mam problem z znalezienie na stronie gdzie ustala sie termin spotkan. wczesniejsza rej. pomoagala mi znajoma obecnie niema jak tego zrobic. Wszedlem w link ktory podal \"Pawel Kolo\'\' a nastepnie w \'\'Application Portal Norway\'\' i wyskakuje :

JA zadałem proste pytanie na które nie raczyłeś odpowiedzieć, teraz też kpiąco piszesz jakieś brednie.
Tak to bywa, jak siem mundże mendrkuja, a ni odpowiada na zadane poważnie pytania.
Cóż brnij dalij, a nuże siem uda, pomijając cudze uda.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
cpun
(cpun)
Wiking
wszyhscy cie olewaja gabriel zlodziej i damski bokser
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(hunter2525)
Początkujący
A mnie wyskakuje to:

selfservice.udi.no/en-gb/

zakładasz konto i tam jest opcja umówienia na spotkanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(hunter2525)
Początkujący
A dokładnie to

Free registration for EU/EEA nationals (including Switzerland)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(hunter2525)
Początkujący
A najlepiej to idź do skatt i tam powinien być oddział politi co zajmuję się pozwoleniami (przynajmniej tak jest w Stavanger). Bierzesz sobie numerek do politi i gadasz co i jak skoro nie masz jeszcze kontraktu. Tam też się możesz umówić na spotkanie jak coś .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok