Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

187 Postów

(cysiek4)
Stały Bywalec
gabriel scierwo i damski bokser jedyne co osiagnoles przez 9 lat w Norwegi to kupa wrogow
wez lepierj zacznij przepraszac wszystkich, ktorym zrobilez szkode obrazajac ich na forum
pewnie ten temat bedzie mial ze 99 000 postow twojego autorstwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(Tomasz J O)
Wiking
tekumulus napisał:
pyta nie myta napisał:
ośmieszający.
Jezeli ktos jest tak wlasnie ośmieszający to ty. Siedzisz tu co najmniej 8 lat, jest samotny, bez pracy, kobiety, domu, przyjaciol.
Zebrales na tym forum o robocine, kawalek podlogi do spania a nawet chciales byc zigolo dla pani z mieszkaniem i praca. W kraju masz chlopaka w kryminale/ czy tam poszukiwanego i nic cie tam nie czeka.Sam okradasz Polakow i jeszcze oczerniasz innych publicznie .
Gdyby nie to forum nawet bys nie istnial, wiec po chuj prawisz moraly?
W psychologii twoj mechanizm obronny nazywa sie Projekcja( nie mylic z erekcja)

Szukaj dziadu problemow w sobie a nie w ludziach dookola. Czy nie dziwi cie kurwa, ze pomimo zmiany otoczenia, ludzi, pracy wciaz jestes wypierdalany z kazdej spolecznosci?
Wygladasz andrzeju na klasyczna mende, ktora gdy ma problemy blaga o pomoc ale jak sie troche odkuje to zaraz jezdzi po ludziach. Poczytaj sobie swuj temat strejkowy a zobaczysz jaki z ciebie skurwysyn.Nie sadze by ci ktos z forum jeszcze pomogl. W mysl starego przyslowia: \" Nie pomagaj dziadowi, bo jak dziad sie odbije to cie torba zabije\"
Jestes niczym .

Faktograficznie, potwierdzam, ten andszejek to goszej nisz męda, ni to co ja Jeży Tomasz, mnie do rany przyłóż o ilę nie jadem na wywczas na tenefyfe.
Oj ten andszejek to to gorsze scierwo i złodziej, nisz Jasta, a ile nerw i krewi napsul na forumie, oj ile mnie okradl i doniusl do bv na moje kohyne dzieciacki.
Ostatni widziany byl niedaliko mego duma, jak robil zdjincia, bu kamera go uchwiciła tylko ryjo ni widac bu kaptura mil na lepetyna.
Tera to jak nic politi go capni, bo za com jo placa norkom takie dósza podatki.
Jusz jo ci mom ty andszejku zlodzieju i damski bokserku, tyros si ni wymigosz i we ciupi zgnijosz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Jasta 102
(Jasta 102)
Wiking
a ty co Andrzeju teraz za Cyska sie przebrales
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jacek Łuszczyński
(72aw11m15)
Wiking
jumaji napisał:
Jak zamknąć firme w norwegii? Firma niegdy nie miala zadnych dochodow poprostu nie poszlo i tak naprawde nigdy nie dzialala. chciałbym wiec ją zmknąć. Prosze o pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok